KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

23 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
257 defa okundu.
KUŞ’TAN 23 NİSAN MESAJI

siteufakKutladı. Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Alparslan Kuş 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını

Kırşehir kamu hastaneleri birliği genel sekreteri Alparslan kuş 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı mesajı yayınladı. Alparslan kuş yayınladığı 23 nisan mesajında: ” 23 Nisan bugünün Türkiye’sinde çocuk olanlar yarının Türkiye’sinde ülkeyi yönetenler olacak ve bu cennet ülkemizi muasır medeniyet seviyesine ulaştıracaklardır. Bugün dünyada söz sahibi bir ülke haline gelen Türkiye Cumhuriyetini daha ileriye götürecek olan çocuklarımızın ve milletimizin bu mutlu, gurur günü kutlu olsun. Birçok şanlı zaferlere tanıklık eden bu topraklarda ulaşılan zaferlerde en büyük güç yüzyıllar boyunca millet olma bilinciyle hareket edilmesiydi.
Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlar, milli iradenin doğduğu bugünü sevgili çocuklara armağan ederek onlara olan güvenlerini göstermişlerdir. Bizler de yarınımızın teminatı olan çocuklarımıza güveniyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, yavrularımıza sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN