Kurban derisi gelirleri Yücel Taşdemir’in çocuklarına verildi”

10 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
480 defa okundu.

taşdeKırşehir Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Güzel’den açıklama:

Kırşehir Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Güzel, bu yıl toplanan kurban derilerinden elde edilecek gelirin önemli bir bölümünün yakın zamanda hayatını kaybeden Yücel Taşdemir’in çocuklarının eğitim masrafları için kullanılacağını bildirdi.

Kırşehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Kadir Güzel’in açıklaması şu şekilde: “Aziz hemşerilerim ve ülküdaşlarım öncelikle yaklaşmakta olan Kurban Bayramınızı tebrik eder, daha nice bayramlara sevenlerinizle ve sevdiklerinizle erişmenizi Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

Bilindiği üzere Çiçekdağı Meslek Yüksek Okulu çalışanı Yücel Taşdemir, yakın zamanda geçirdiği kalp krizi sonucu genç yaşta Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Bu yıl Kırşehir Ülkü Ocakları olarak kurban derilerinden elde edilen gelirin önemli bir bölümünü merhum Yücel Taşdemir’in çocuklarının eğitim masraflarını karşılaması düşüncesiyle Taşdemir ailesine takdim etme kararı aldık.

Kurban derilerini bağışlamak isteyenler için her yıl olduğu gibi bu yıl da Ülkü Ocakları binamızın alt kısmında bayram boyunca sabah 7’den akşam 18’e kadar görevli arkadaşlar stantlarımızın başında idi.

Yaptığınız yardımların kabul olması temenni ve duasını diliyor saygılar sunuyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN