Kurban Bayramı Arifesinde Şehitlik Ziyaret Edildi

24 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
167 defa okundu.
Kurban Bayramı Arifesinde Şehitlik Ziyaret Edildi

Kurban Bayramı nedeniyle Vali İbrahim Akın ve il protokolü şehitliği ziyaret ettiler.
Arife gününde Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ne yapılan ziyarete Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın yanı sıra Milletvekilimiz Metin İlhan, Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, daire müdürleri, şehit ve gazi dernekleri başkanları ile şehit aileleri katıldı.
Okunan Kuran-ı Kerim ve İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın yaptığı duanın ardından, Vali İbrahim Akın ve beraberindeki protokol şehit kabirlerini ziyaret ederek kabirlere karanfil bıraktılar.
Şehitlik ziyareti sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali İbrahim Akın, “Kurban Bayramı Arifesi nedeniyle Şehitliği ziyaret ederek vatanı için, milleti için, bayrağı için canlarını feda etmekten kaçınmayan aziz şehitlerimize dualar okuduk. Milletçe şehitlerimize duyduğumuz minnet ve şükranlarımızı ifade ediyoruz. Şehitlerimizin emaneti olan kıymetli aileleri ve gazilerimiz de bugün buradalar. Yeni bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu duygularla, bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, bütün Kırşehirlilerin ve milletimizin bayramını tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.
Konuşmasının devamında vatandaşlarımıza çeşitli hatırlatmalarda bulunan Vali İbrahim Akın, “İlimizde vatandaşlarımızın bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmesini sağlamak üzere Valiliğimiz öncülüğünde gereken tüm tedbirler alındı. Vatandaşlarımızdan özellikle bayramlarda yaşanan yoğunluğu dikkate alarak kazaları önlemek, can ve mal kayıplarını en aza indirmek için trafik kurallarına uymalarını bekliyoruz. Ayrıca, vatandaşlarımızdan kurbanlarını çevre ve görüntü kirliliğine sebep olmayacak şekilde kesmeleri konusunda hassasiyet bekliyoruz. Bir başka husus da salgın sürecinin henüz bitmemiş olması. Bayramlaşmalarda ve yapılan ziyaretlerde maske, mesafe, temizlik kurallarına mutlaka riayet edelim. Bu vesileyle, tekrar herkese hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.
Şehitlik ziyareti, Vali Akın ve beraberindeki protokolün kabirleri ziyaret edip dua etmesiyle sona erdi.
(HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On