KURANCILI’YA TOKİ MÜJDESİ

1 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
475 defa okundu.
KURANCILI’YA TOKİ MÜJDESİ

         vekiller   Milletvekilleri Arslan ve Çetinkaya TOKİ Başkanı İle Yaptıkları Görüşmeler Neticesinde Kurancılı Beldesine TOKİ Konutları Yapılacağının Müjdesini Verdi

Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan ile yaptıkları görüşmeler neticesinde Kurancılı Beldesine  TOKİ Konutları yapılacağının müjdesini verdi.

Konu hakkında yaptıkları açıklamada Arslan ve Çetinkaya, “Kurancılı Kasabamıza TOKİ konutları yapılması uzun zamandır planladığımız bir yatırımdı. Bu konuda gerekli talebin oluşması ise en önemli şartlardan bir tanesidir.

Bu kapsamda TOKİ Başkanlığı ile yaptığımız görüşmeler neticesinde Kurancılı Kasabamıza sayısı en az 100 adet olacak şekilde konut yapılacak.

Bu konuda TOKİ yetkilileri çalışmaları başlattı ve gerekli adımları önümüzde süreçte atacağız. Yapılacak olan konutların Kurancılı için ifade ettiği anlamın farkındayız.

Bu yatırım Kurancılı’nın sosyal hayatına enerji ve ekonomisine güç katacaktır.  Kurancılı’ya şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN