Kur’an kursu öğrencilerinden “hayır çarşısı” programı

19 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
433 defa okundu.
Kur’an kursu öğrencilerinden “hayır çarşısı” programı

Kur’an kursu öğrencilerinden “hayır çarşısı” programı

Kırşehir‘de Kur’an kursu öğrencileri tarafından “hayır çarşısı” programı düzenlendi.

İl Müftülüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Müftülüğe bağlı faaliyet gösteren Hatice Hatun Yatılı Kız Kur’an kursu öğrencileri tarafından kursun bahçesinde düzenlenen hayır çarşısı programında, el yapımı ürünler ve yöresel yemekler hazırlandı.

Programda konuşan İl Müftüsü Mehmet Yaman, bu etkinliklerin öğrencilerin yardımlaşarak ve paylaşarak yaptıkları sosyal çalışmalar olduğunu vurguladı.

Yaman, “Kur’an kursu öğrencilerimiz, aileleriyle birlikte el yapımı ve yöresel yemekler hazırladı. Pasta, börek, çörek, sarmalar buraya gelen misafirlere de ikram edildi. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen Kur’an kursu öğreticileri, öğrencileri ve ailelerine teşekkür ediyorum. Geliri hafızlığa çalışan yavrularımıza harcanacak olan hayır çarşısını eşiyle, dostuyla, çocuklarıyla ziyaret eden, öğretici ve öğrencilere maddi manevi moral veren herkesin de desteği unutulmamalıdır. Ayrıca onlara da teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On