Külünk Kırşehir’de

22 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
236 defa okundu.

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ METİN KÜLÜNK, FETÖ’NÜN İŞGALCİ BİR ÖRGÜT OLDUĞUNU SÖYLEYEREK, “BU İŞGALCİ ÖRGÜTE NORMAL ŞARTLARDA KURALLARLA MAHKEMELERDE TAKIM ELBİSE KRAVAT İÇERİSİNDEKİ BU MİLLETE ŞİRİN GÖZÜKME FOTOĞRAFLARINA İZİN VERİLMEMELİDİR” DEDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

“Bu Milletin Adalet Duygusunu İstismar Ederek Bu Milletin Duyguları Üzerinden Psikolojik Operasyon Yapmalarına İzin Verilmemelidir.”

AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, FETÖ’nün işgalci bir örgüt olduğunu söyleyerek, “Bu işgalci örgüte normal şartlarda kurallarla mahkemelerde takım elbise kravat içerisindeki bu millete şirin gözükme fotoğraflarına izin verilmemelidir” dedi.
Kırşehir İmam-Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (KİMDER) tarafından organize edilen konferansta konuşan Külünk, FETÖ yapılanmasının tarihsel sürecini anlatarak milletin uyanık olmasını istedi. Külünk, “Bu örgüt bizim istikbalimizi çalacaktı. Bu örgüt bir işgalci örgüttür. Bu işgalci örgüte normal şartlarda kurallarla mahkemelerde takım elbise kravat içerisindeki bu millete şirin gözükme fotoğraflarına izin verilmemelidir. Bunların hepsine tek tip elbise giydirilmelidir. Bu milletin adalet duygusunu istismar ederek bu milletin duyguları üzerinden psikolojik operasyon yapmalarına izin verilmemelidir. O gece başarılı olsalardı bu ülkede nüfusun yüzde 25’i yoktu” dedi.

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN