KÜLTÜR VE SOSYAL TESİSLER’DE 1. DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

6 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
314 defa okundu.
KÜLTÜR VE SOSYAL TESİSLER’DE 1. DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

05133133_img_1675               TEOG da Türkiye Birinciliğine Ortak Olan Kaman Ortaokul Müdürleriyle Kırşehir´de Toplantı Düzenlendi

Her zaman planlı ve sistemli çalışmalarla büyük başarılar elde eden Kaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yine bu doğrultuda farkındalık oluşturarak bu başarının mimarlarıyla TEOG da Türkiye 1.liğine ortak olan Kaman ortaokul müdürleriyle Kırşehir´de toplantı düzenledi. Kırşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Kaman İlçesi  Kaymakamı Dr. Hakan Şen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Dağıstan, Şube Müdürleri Savaş Kaya ve İmran Öçsoy ile Kaman’da bulunan tüm ortaokulların müdürleri katıldı.

Kaman Kaymakamı Dr.Hakan Şen “Vizyon Kaman” rehberliğinde Kaman´ın büyük bir başarı elde ederek “Eğitimin Zirvesi” haline geldigini, bu başarının hep birlikte daha da ileri taşınabileceğine inandığını belirterek gayretlerinden dolayı bu başarıda emeği olan öğrencileri, öğretmenleri ve idarecileri kutladı. Toplantıda okullarımızın 1. dönem durumları ve karşılaştıkları problemler görüşülerek 2. dönem Kaman’da eğitimin kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalar planlandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN