“KUDÜS İZLENİMLERİ” KONULU KONFERANS 

22 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
268 defa okundu.
“KUDÜS İZLENİMLERİ” KONULU KONFERANS 

Kırşehir Belediyesi Tarafından

“KUDÜS İZLENİMLERİ” KONULU KONFERANS

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, araştırmacı yazar Ahmet Turgut, Kırşehir Belediyesinin kültür etkinlikleri programları kapsamında konferans verdi.

Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi’ndeki konferansta Kudüs’ün insanlık için anlamını anlatan Turgut, “Kudüs ile Kudüs algımız da zamanla yok oldu. Kahrolsun diyecek coşkumuz var. Hamdolsun, meydanları da doluyoruz ama artık Kudüs’e yönelik bir projemiz olmalı. Aksi durumda bugün Kudüs’ün işgal sorunu, yarın İstanbul ve başka şehirlerin sorunu olur.” açıklamasında bulundu.

Kudüs’e yönelik izlenimlerini de aktaran Turgut, “Ne zaman Filistin’e gitsek Türk olduğumuzu anlayıp bize Türkçe cevap veriyorlar. Filistinlilere sorduk, ‘Nasıl ayırt ediyorsunuz bizi’ diye. Bize ‘Türk turistler, Kudüs’te vatanlarına gelmiş asker gibi yürüyor, diğer turistler ise müze gezer gibi geziyor’. diyorlar.” ifadelerini kullandı.

Konferansın ardından Turgut, sevenleri ile fotoğraf çektirdi, kitaplarını imzaladı.

Haber:AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On