KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL KURALAR ÇEKİLDİ

10 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1316 defa okundu.
KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL KURALAR ÇEKİLDİ

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL KURALAR ÇEKİLDİ

Okul sporları faaliyet programında yer alan Küçük Erkekler Futbol Yarı Final müsabakalarının kura çekimi ve teknik toplantısı Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğü çok amaçlı toplantı ve konferans salonuna yapılan teknik toplantının ardından oynanacak olan maçların kurası ve maç saatleri belli oldu.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Küçük Erkekler Futbol Yarı Final Müsabakaları 10-13 Mayıs 2018 Tarihleri Arasında Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2 nolu sentetik çim yüzeyli futbol sahasında oynanacak olan karşılaşmalar ile organize edilecek.

09 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 17.00 de Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çok amaçlı toplantı ve konferans salonun da gerçekleştirilen teknik toplantı ve kura çekimin ardından başlayacak olan karşılaşmaların eşleşmeleri programı belli oldu.

Toplantının ardından A grubu takımları Aksaray Hasandağı Ortaokulu, Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu, Ankara Keçiören Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu ve Tokat Hakimiyet-İ Milliye Ortaokulu olurken B grubu İstanbul Şehit Murat Demirci Ortaokulu, Eskişehir Melahat Ünügür Ortaokulu, Düzce Mustafa Kemal Ortaokulu ve Ordu Sakarya Ortaokulu şeklinde belli odu gruplar.

Birinci gün  Aksaray Hasandağı Ortaokulu ile Tokat Hakimiyet-İ Milliye Ortaokulu ve Samsun Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu ile Ankara Tarhuncu Ahmet Paşa Ortaokulu arasında 2 nolu sahada oynan karşılaşmalar ile başladı.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On