Kucaklarına Aldıkları Bebekler İle Vatandaşın Duyguları Suiistimal Ediliyor

14 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
Kucaklarına Aldıkları Bebekler İle Vatandaşın Duyguları Suiistimal Ediliyor

Kucaklarına aldıkları küçücük bebekleri ile Vatandaşların manevi duygularını suiistimal eden dilenciler vatandaşları canından bezdirdi.

Kucaklarına Aldıkları Bebekler İle Vatandaşın Duyguları Suiistimal Ediliyor

Terme Caddesinde kaldırım kenarına oturan ve küçücük bebeği kucağına alarak Vatandaşların duygularını suiistimal eden Dilenciler, kent halkını ve esnafı huzursuz ediyor. Sürekli olarak dile getirilen ve her yaş gurubundan kişilerin bulunduğu dilenciler, her köşe başında vatandaşların karşısına çıkabiliyor.

TAM ANLAMIYLA ÇÖZÜM BULUNMUŞ DEĞİL

Havaların ısınması ile birlikte cadde ve sokaklarda sayısında artış yaşayan dilenciler vatandaşların duygularını suiistimal ettikleri yetmezmiş gibi birde kucaklarına aldıkları bebekleri kullanıyor. Yetkililer tarafından Dilencilere yönelik çalışmalar yürütülse de hala tam anlamıyla çözüm bulunmuş değil. Her sokak başında, kaldırım köşelerinde oturarak veya dükkânları dolaşarak dilenen kadın ve çocukların bir türlü engellenememesi vatandaşların sitemlerine neden oluyor.

BİRÇOĞU DUYGULARINA YENİK DÜŞSE DE BİR KISMI DA ŞİKÂYETÇİ

Günün büyük çoğunluğunu sokaklarda dilenerek geçiren ve en çokta dilenen kişi sayısının kadından ibaret olduğu gözlemlenen kentimiz de çoğu Kişi şikâyet etse de birçoğu da duygularına yenik düşüyor. Çoğunluğu yetişkinden oluşan kişilerin dilencilik yapması dikkatlerden kaçmazken, vatandaşlar “elleri ayakları tutuyor çalışabilirler” yönünde ki fikirlerini yöneltiyor.

“İNSANLARA DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPIYORLAR”

Bebeklerini kullanarak duyguları sömürmeye çalışan dilencilerden duydukları şikâyeti dile getiren vatandaş ve esnaflar, “her yerde karşımıza çıkan dilenciler bizleri rahatsız ediyor. Çünkü ne amaçla gezdikleri belli değil, hırsızlık içinde geziyor olabilirler. Ayrıca kucaklarına aldıkları küçük çocukları da istismar ederek insanlara duygu sömürüsü yapıyorlar. Yollar ve caddeler bu insanlardan geçilmiyor. Yetkililer tarafından önlem alınmaya çalışılsa da tam anlamıyla çözüme kavuşmuyor. Özelliklede bebekleri kullanan bu kişilere biran önce çözüm bulunmalı” diyerek şikâyetlerini dile getirdiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On