Kuaförler 11 Mayıs’a hazırlanıyor

7 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
31408 defa okundu.
Kuaförler 11 Mayıs’a hazırlanıyor

Kuaförler 11 Mayıs’a hazırlanıyor

Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 22 Mart 2020 tarihinde kapatılan Bayan Kuaförü, Erkek Berberi ve Güzellik Merkezi işletmelerinin 11 Mayıs’ta açılacak olması nedeniyle dip bucak temizlik başladı.
Yaklaşık iki aydır kapalı bulunan ve çalışamayan Bayan Kuaförleri sevindirici haber karşısında iş yerlerini hazır hale getirmek için işe koyuldu. Hijyen ürünleri ile dükkanlar temizlenerek dezenfekte edilmeye devam ediyor.
Kırşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Oğuz Maraş, bünyesinde bulunan Bayan Kuaförü, Erkek Berberi ve Güzellik Merkezi işletmeleri sahiplerine İçişleri Bakanlığından gelen talimat doğrultusunda bilgilendirmede bulundu.
Kırşehir Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Oğuz Maraş, yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti: ”İçişleri Bakanlığının aldığı karar doğrultusunda 21 Mart 2020 tarihinde kapatılan Berber ve Kuaför Güzellik Salonlarımız 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü faaliyete geçecekler. Tatil günleri olan 12 Mayıs Salı günü Bayan Kuaförleri, 17 Mayıs Pazar günü ise Erkek Berberleri ve Güzellik Salonlarımız hizmet verecekler.”

“RANDEVU SİSTEMİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

11 Mayıs’ta faaliyetlerine devam etme kararının alınması ile birlikte randevu almaya başladıklarını söyleyen Bayan Kuaförü işletme sahibi Yalçın Yıldırım, ilk günden randevu defterlerinin dolduğunu söyledi.

“TEDBİRLERİ ELDEN BIRAKMAYACAĞIZ”

Salgından hem kendilerini hem de müşterilerini korumak adına gerekli önlemleri alacaklarını belirten Bayan Kuaförü işletme sahibi Yalçın Yıldırım, “Bu süreçte hem kendimizi hem de müşterilerimizi salgından korumak amacıyla koruyucu maske takarak önlük kullanacağız. Sadece tek kişide kullanıp attığımız tek kullanımlık havlular ile de tedbirlerimizi artıracağız. Dezenfektan ürünler ile kullanmış olduğumuz malzemeleri de dezenfekte edeceğiz. Bu süreçte iş yerimizde bir müşterinin işi bitene kadar başka müşteriyi iş yerimize alamayacağız. Müşterilerimizin mutlaka kuaförlerinden randevu almaları gerekiyor. Biz gerekli önlemleri alacağız müşterimizden de aynı hassasiyeti bekliyoruz” dedi.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On