KTSO’dan Toplantı Bilgilendirmesi

14 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
70 defa okundu.
KTSO’dan Toplantı Bilgilendirmesi

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası tarafından KOSGEB Bilgilendirme Toplantısı hakkında açıklamalarda bulunuldu. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nca yapılan bilgilendirmede toplantının18.01.2022 tarihinde yapılacağı belirtilerek şu ifadelere yer verildi: “Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerini desteklerden ve yeniliklerden haberdar etmek için ilgili konularda uzman konukları ağırlamaya devam ediyor.
Bu kapsamda Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) Kırşehir İl Müdürlüğü işbirliği ile bilgilendirme semineri gerçekleştirecektir. Seminer KOSGEB Kırşehir İl Müdürü Muzaffer Demirci tarafından verilecektir. Sıfır Faizli Geri Ödemeli İstihdam Amaçlı İşletme Sermayesi desteğinden 2019 yılı 75.000 TL üzeri net satış tutarı ile duyuru metninde belirtilmiş Nace Kodlarına sahip üyelerimiz yararlanabileceklerdir. Bu bağlamda, seminere bu koşulları taşıyan firma sahiplerinin katılması önem arz etmektedir.
Seminer 18.01.2022 tarihinde, saat 10:00’da Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleşecektir.” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On