KTSO’da Sigorta Acenteleri İl Delege Seçimi Gerçekleşti

10 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
472 defa okundu.
KTSO’da Sigorta Acenteleri İl Delege Seçimi Gerçekleşti

KTSO’da Sigorta Acenteleri İl Delege Seçimi Gerçekleşti

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda sigorta acenteleri il delege seçimi gerçekleşti.  Sigorta Aracılık Hizmetleri işletme sahibi Ahmet Cengiz ve Batı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti işletme sahibi Burak Bülent Batı’nın aday olduğu sigorta acenteleri il delege seçimini Batı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti sahibi Burak Bülent BATI kazandı.

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenerek 06.04.2009 tarihinde yürürlüğe konulmuş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İle Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul Ve Esaslar” doğrultusunda, Kırşehir Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimleri, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında 5 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 09:30 ile 16:30 arasında ‘’sigorta acenteleri ‘’ tarafından oy kullanılarak Sigorta Acenteleri İl Delegeliğine müracaat eden iki aday arasında seçilerek belirlendi.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında saat 09:30 ile 16:30 arasında ‘’sigorta acenteleri ‘’ tarafından oy kullanılarak belirlenen Sigorta Acenteleri İl Delegeliği seçimini kazanan Batı Sigorta Acenteliği Ltd. Şti sahibi Burak Bülent BATI için  Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim kurulu başkanı Selahattin Ekicioğlu sigortacılık sektöründe en iyi şekilde temsil edeceklerine inancının tam olduğunu ifade ederek ve başarılar diledi. (Haber: Filiz ÖZ)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On