KTSO, TOBB’UN 74. Genel Kurulu’na Katıldı

16 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.
KTSO, TOBB’UN 74. Genel Kurulu’na Katıldı

KTSO, TOBB’UN 74. Genel Kurulu’na Katıldı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu toplantısı Kırşehir’inde katılımlarıyla gerçekleşti. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, TOBB Üst Kurul Delegeler Hülya Coşkuntuna, Mehmet Işık ve Genel Sekreteri Pınar Demir; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 74. Genel Kurulu’na katıldılar.

Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nin (TOBB) 74. Genel Kurulu TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde geniş bir katılımla gerçekleştirildi. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu burada yaptığı konuşmada; “İş dünyası olarak hedeflerimiz büyük. Türkiye sadece bölgesinin değil, dünyanın ekonomik devi olacak” dedi.

Başarıya ulaştıracak esas gücün birlik ve beraberlikten geçtiğini bildiren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, “Bu süreçte 4 ana meseleye odaklandık. İlk olarak Oda ve Borsalarımızın gücünü ve kapasitesini artırdık. Odaklandığımız ikinci konu, özel sektörümüzün yurtdışındaki lobisiydi. Eskiden kapısından dahi giremediğimiz küresel iş örgütlerinin tamamında artık söz sahibi olduk. Özel sektörümüzün çıkarlarını tüm dünyada savunan bir camia haline geldik. Üçüncü önceliğimiz, ülke meselelerinde inisiyatif almak oldu. Dördüncü olarak, Türkiye’nin zenginleşmesi için fikir ürettik, proje ürettik” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN