Kredi Yurtlar Kurumu’ndan Sözleşme

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
265 defa okundu.
Kredi Yurtlar Kurumu’ndan Sözleşme
1 (İHA/KAYSERİ-İHA)

1 (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kredi Yurtlar Kurumunda Toplu İş Sözleşme Sevinci Yaşandı

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığının yetkili olduğu Kredi Yurtlar Kurumunda hizmet alım yoluyla çalışan 620 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi Yüksek Hakem Kurumu tarafından tebliğ edilerek yürürlüğe girdiği duyuruldu.
Kayseri, Nevşehir, Kırşehir, Sivas ve Yozgat İllerin de çalışan işçilerin geriye dönük farklarının hesaplarına yattığını söyleyen Hak-İş Konfederasyonu Kayseri İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, Kayseri Kredi Yurtlar İl Müdürü Sakin Terzi’yi makamında ziyaret ederek toplu iş sözleşmesi sürecinde kendilerine yardımcı olduklarından dolayı teşekkür etti.
Gerçekleşen ziyarette Kredi Yurtlar Kurumunun takdire şayan bir hizmet verdiğini söyleyen Çelik, “Yurtlarımız gerçekten 5 yıldızlı otel konforunda öğrencileri ağırladığını görüyoruz. Bu başarı sizlerin ve çalışanların özverisinden kaynaklanıyor. İnşallah çalışanlar olarak toplu iş sözleşmesiyle birlikte üyelerimiz de daha iyi daha güzel daha kaliteli hizmet verecekler. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen öğrencileri Kayseri’den memnun bir şekilde ayrılmaları için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.
Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Sakin Terzi de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Çalışanlarımızın çıkan toplu iş sözleşmesiyle yüzleri güldü. İnşallah da bundan sonra her zaman güler. Hem işçilerimiz adına hem kurumumuz adına çıkan toplu iş sözleşmesinin hayırlı uğurlu olmasını dilerim.” dedi.
Ziyaretin ardından Çelik, İl Müdürü Terzi’ye günün anısına bir buket çiçek takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On