KREDİ KARTLARI 2018’DE TARİH OLACAK!

13 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
335 defa okundu.
KREDİ KARTLARI 2018’DE TARİH OLACAK!

0.32517000_1440676021Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de Kredi Kartları Tarih olacak

 

Türkiye genelinde olduğu gibi Kırşehir’de de  temassız ödeme noktalarının gelişmesi ve kredi kartlarının cep telefonlarına uygulama olarak yüklenmesi ile 2018’de kredi kartlarının tamamen ortadan kalkacağı belirtildi.

“KARTTAN KÂR ETMİYORUZ”

Bankacılar, müşterilerine taksit imkânı olmayan kartları ücretsiz sunduklarını ancak taksit özelliği olmayan kartların ilgi görmediğini ifade etti. Son dönemde getirilen düzenlemelerin de etkisiyle kârlılığı tartışılan bu alanda, ölçek konusunun önemli olduğunu ve kâra olumlu yansıdığını söylendi. Yetkililer, “Ölçek bu işteki en önemli değişken. Ne kadar büyükseniz o kadar kârlı olma veya kârlılığa yakın olma şansınız artıyor. Bu da müşteri memnuniyetini, bağlılığını artıracak ve ölçeğimizi destekleyecektir diye bekliyoruz” ifadelerini kullandılar.

Kırşehirli vatandaşlar bu duruma: “ Kredi kartının kaldırılması bir bakıma gayet güzel olur. Kredi Kartına güvenip çok fazla alışveriş yapıyoruz ve borçlarımız ödeyemiyoruz. Bu yüzden iyi olur diye düşünüyoruz.” Dediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On