Köyler Arası Futbol Turnuvası Gerçekleştirilecek

19 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
317 defa okundu.
Köyler Arası Futbol Turnuvası Gerçekleştirilecek

falda-futbol-topu-görmekKırşehir’de, köyler arasında düzenlenecek futbol turnuvası gerçekleştirilecek

Sıdıklı Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Uzun, gazetecilere yaptığı açıklamada, Köyler Arası Futbol Turnuvası‘na 5 köyün katıldığını belirterek, kuraların çekildiğini belirtti.

Dereceye giren köy takımlarına madalya ve çeşitli hediyeler verileceğini belirten Uzun, bölgenin en büyük turnuvasını düzenlemeyi amaçladıklarını bildirdi.
Turnuva ile köyler arasında köprü kurarak birlik ve beraberliğe katkı sağlamayı istediklerini vurgulayan Murat Uzun, “Köylüler arasında kaynaşmanın önünü açmayı hedefliyoruz. Futbol turnuvasını geleneksel hale getirip futbol vesilesiyle köyler arası dayanışmayı sağlamak, kardeşliği pekiştirip ve gençleri kötü alışkanlıklarından kurtarmayı amaçlıyoruz. Köy takımlarının kura çekimi yapıldı. Hafta sonlarında maçlarımız devam edecektir, Pazar günü final maçı olup birinci olan takıma madalya ve birincilik kupası takdim edilecektir. Final törenine çok sayıda katılımcı için davetiyeleri göndermeye başladık. İnşallah güzel bir gün olacağını düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN