Kovid-19 tedbirleri yufkacıların işini arttırdı

12 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
549 defa okundu.
Kovid-19 tedbirleri yufkacıların işini arttırdı

 Kırşehir’in Kaman ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kadınların bir araya gelip yufka yapamaması, kadın girişimcinin satışlarını artırdı. 

İlçede yufka ekmek ve gözleme üretimi yapan Fatma Bulanık, kısıtlama dönemlerinde işlerinde artış olduğunu ve çalışanlarına da sürekli iş verebildiğini söyledi.

İş yerini 4 ay önce açtığını dile getiren Bulanık, şöyle konuştu:

“Burada 4 kadına daha iş veriyorum. Evlerde toplanıp yufka ekmek yapılmadığı için bizim işlerde artış oldu. Bizim yaptığımız ekmekler somun ekmeklere göre daha dayanıklı olduğu için yaklaşık birkaç ay sulayıp yiyebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Siparişlerimiz devam ediyor. Kovid-19 sürecinde de evlere paket servis yapmaya devam edeceğiz.”

Müşterilerden Ömer Faruk Güzel ise koronavirüs kısıtlamalarında yufka ekmek ihtiyaçlarını güvenilir yerlerden temin ettiklerini ifade etti.

(HABER AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On