KOSGEB Sonuçları Açıkladı

4 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
309 defa okundu.

kosgeb_logosu

Kırşehir’deki Esnaflar, KOSGEB Kredi Sonuçlarını Sorgulamak İçin İnternet Sayfasına Hücum Etmelerine Rağmen, Aşırı Yüklenme Nedeniyle İsimlerini Öğrenemediler.
 

Kırşehir KOSGEB  İl Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, daha önce Maliye Bakanı Nağci Ağbal tarafından yapılan açıklamada KOSGEB faizsiz kredi sonuçlarının 27 Şubat’ta duyuracağı belirtmişti. Sonuçlar, kosgeb.gov.tr adresinden açıklandı. Kırşehir’deki esnaflar, KOSGEB kredi sonuçlarını sorgulamak için internet sayfasına hücum etmelerine rağmen, aşırı yüklenme nedeniyle isimlerini öğrenemediler.
Kırşehir KOSGEB Yetkilileri, ülke genelinde 468 bin esnafın başvuruda bulunduğunu ve Kırşehir’de başvuran 2 bin kişiden kimlerin krediyi hak ettiğinin henüz belli olmadığını açıkladılar.
Desteğe hak kazanan KOBİ’lerin, kredi kullanımından önce KOSGEB veri tabanına kayıt olmaları ve onaylı KOBİ Bilgi Beyannameleri’ni oluşturmaları gerekecek. Hak kazanan işletmelere SMS ve bilgilendirme e-postası gönderecek. Bu aşamadan sonra belirlenen işletmeler bankalara başvurarak kredi işlemlerini başlatabilecekler.
Kırşehir KOSGEB İl Müdürlüğü, bir müddet önce Akbank, Denizbank, QNB Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Vakıflar Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ile Ziraat Bankası ile protokol imzalandı

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN