KÖSELİ’YE HİZMETTE SINIR YOK.

20 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
604 defa okundu.
KÖSELİ’YE HİZMETTE SINIR YOK.

ismail_denizcicekdagi_belediyesiiiKöseli Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda kilitli parke yol çalışmaları devam ediyor.
Köseli Belediyesi Kilitli Parke yol çalışması açılışına Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekilimi ve M.H.P Genel Başkan yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Yerköy İlçe Başkanı Aslan Bozkurt, Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz ve MHP Yerköy Belediye Başkan Adayı Ferhat Yılmaz katıldı.
Köseli Belediye Başkanı Bekir Yılmaz yaptığı açıklamada; Köseli Halkı hizmetlerin en iyilerine layıktır. Biz Belediye olarak Köseli’nin eksiklerini, ihtiyaçlarını tamamlamak için elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Kilitli taşın Tüm Köseli halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim. İnşallah yol çalışmalarımızın ardından cadde ve sokaklarımız gayet iyi bir görünüme kavuşacak daha yaşanılabilir bir Köseli haline gelecektir”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On