KOŞABİLİYORKEN KOŞ PROJESİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

10 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1285 defa okundu.
KOŞABİLİYORKEN KOŞ PROJESİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

GENÇLER KOŞABİLİYORKEN KOŞ PROJESİ KAPSAMINA ETKİNLİKLER DÜZENLENMEYE DEVAM EDİYOR.

Koşabiliyorken Koş proje kapsamında gençler ile Gölhisar Mahallesinde bulunan piknik alanında, halat çekme, satranç, mangala ve bocce spor etkinlikleri düzenlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Kuruluşları Daire Başkanlığı tarafından sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, lisanslı sporcu ve kulüp sayısının arttırılması, çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesi, her yaştaki vatandaşımızın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılması amacıyla hayata geçirilen “Koşabiliyorken Koş Projesi” kapsamında bir takım etkinlikler düzenleniyor.

Ülkemizde spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkımıza sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla 2012 yılında hayata geçirilen ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi  tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin 81 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün örnek çalışmalarıyla 7’den 77’ye halkımıza spor yapma imkanı veren ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi yeni dönem çalışmaları devam ediyor. İlk senesinde beklentilerin çok üzerinde bir ilgi ile karşılanan ve birçok projeye ilham kaynağı olan ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi, bu sene de faaliyetlerine tüm hızıyla devam edecek.

‘Koşabiliyorken Koş’ projesi ile her il ve ilçede belirlenen koordinatörler sorumluluğunda Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı il ve ilçe müdürlüklerinin yanı sıra, yerel yönetimler ile kamu kurum ve kuruluşlarına ait açık ve kapalı alanlar kullanılarak, her yaş kategorisinden vatandaşlarımıza ücretsiz spor yapma imkanı sağlanıyor. Proje kapsamında engelli vatandaşlarımız özgürce spor yapabilmenin mutluluğunu hissetti. Katılımcılar, spor yapabilmek için kendilerine sağlanan her türlü imkandan ücretsiz faydalandılar.

Bu kapsamda Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Proje kapsamında Gölhisar Mahallesinde bulunan piknik alanında genler ile birlikte, halat çekme, satranç, mangala ve bocce spor etkinlikleri düzenlendi.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan antrenörler eşliğinde gerçekleştirilen etkinliğe katılan vatandaşların güzel, sağlıklı ve sporla iç içe bir gün geçirmelerine imkan sağlamaya devam ediliyor.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi. “İl Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan Antrenör arkadaşlarımız eşliğinde gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliklerimize katılan vatandaşlarımızın güzel, sağlıklı ve sporla iç içe bir gün geçirmelerine imkan sağlamaya devam ediyoruz. Gerçekleştireceğimiz tüm sportif faaliyet ve etkinliklerimize 7′ den 70′ e tüm halkımızı davet ediyoruz”. Dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On