Kort Tenisi’nde çalışmalar devam ediyor

7 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
924 defa okundu.
Kort Tenisi’nde çalışmalar devam ediyor

2014 Yılı İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları) tüm branşlarla devam ediyor.

Kort Tenisi'nde çalışmalar devam ediyorİl Spor Merkezleri  (Yaz Spor Okulları), sağlıklı bir ortamda, alanında uzman antrenörler eşliğinde yapılan çalışmalar ile tüm hızıyla devam ederken,  çocukların fiziksel, zihinsel, psikolojik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlıyor.

Kort Tenisi  branşında çalışmalar İl Müdürlüğümüz  uzman antrenörü eşliğinde devam ediyor. Antrenör Osman Taraf nezaretinde haftanın 3 günü devam eden çalışmalar, Öğlen ve öğleden sonra 11:00 ve 19:00 saatleri arasında Terme Tenis Kortunda devam etmektedir. Gençlerin keyifli ve eğlenceli vakit geçirecekleri  İl Spor Merkezleri (Yaz Spor Okulları)  Yaz ayı boyunca ücretsiz olarak devam edecektir.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On