Koronavirüs Seyyar Satıcıları da Vurdu

1 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
74 defa okundu.
Koronavirüs Seyyar Satıcıları da Vurdu

Seyyar satıcılar korona virüsünden muzdarip. Kırşehir’de da bulunan seyyar satıcılar, korna virüs tedbirleri kapsamında alınan kararların etkisinde kalarak seyyar tezgâhlarını kapatmak zorunda kaldılar.

Alınan karaların sağlık açısından önemli kararlar olduğunu ve buna tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de uyulması gerektiğini belirten seyyar satıcılar, kara günlerin kısa sürede atlatılacağını fakat bunun mümkün olan en az zararla atlatılması için alınan tedbir kararlarına uyulması gerektiğinin altını çizdiler.

Sürecin geçici olduğunu fakat zorlu bir sürecin kendilerini beklediğini söyleyen seyyar satıcılar, sürenin kısa sürmesini umduklarını belirterek; “dünyayı tehdit eden bir virüs ile mücadele sürecine tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giriş yaptık.

Bu sürek sancılı ve zor bir süreç, mümkün olan en az zayiat ile bu süreci atlatmak için bizlere verilen talimatlara harfiyen uyduğumuz takdirde inanıyoruz ki, ülke olarak Allah’ın izni ile  bu durumu da atlatacağız.

Biz sadece ekonomik geliri kısıtlı ve sosyal güvencesi sadece yeşil karttan ibaret çalışan insanlarız. Günlük kazançlarımız ile evlerimizin iaşelerini tamamlamaya çalışıyoruz. Fakat ne yazık ki korona virüsü bizlerin iş sektörlerine de adeta bir darbe niteliğinde geldi.

Tezgâhlarımızı açamadığımız için günlük olarak kaybımız yükselmekte. Kiramız ve ev giderlerimiz adeta belimizi büküyor. Elbette ki ülke olarak zor günler geçirmekteyiz, fakat bununla birlikte aynı zamanda ekonomik olarak daha kötü günler yaşamaktayız.

Biz seyyar satıcılar olarak günlük kazancımızı kendimize göre yettirmeye çalışan insanlarız. Bir gün çalışmayınca o gün aç kalma korkusuyla yaşıyoruz ve bu durumu bu defa uzun günler çalışmayarak yaşamaya başladık.

Burada hiç kimseye yük olmaya değil, tam aksine devletin olan yükünü seyyar tezgâhlarımızda yaptığımız işlerimiz ile mümkün olduğunca aza indirmeye çalışıyoruz. Fakat ne yazık ki bu süreçte bizlerde uzanabilecek yardım ellerini bekliyoruz. Umarız bu kötü günler geride kalır ve tüm sektörlerde olduğu gibi seyyar tezgâhlarımız da rahat bir nefes alır.” şeklinde konuştular.

Haber Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On