KORKU DÜZENİNE RAĞMEN  ŞEKER İÇİN,12 BİN İMZA 

5 Mart 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
606 defa okundu.
KORKU DÜZENİNE RAĞMEN  ŞEKER İÇİN,12 BİN İMZA 

Şeker Fabrikasının Özelleşmemesi İçin Büyük Çaba Sarf Eden,Çarşamba Gününe Kadar İş Bankası Önünde İmza Kampanyalarına Devam edecek olan Şeker İş Sendikası ;

KORKU DÜZENİNE RAĞMEN

 ŞEKER İÇİN,12 BİN İMZA 

Alınan 1 haftalık izin sürecinde İş Bankası önüne kurulan İmza Toplama Kampanyası Standına, vatandaş tarafından güzel ilgi olduğunu söyleyen, Şeker-İş Sendikası Temsilcisi Bilal Şahin, şu ana kadar yaklaşık 12 Bin İmza topladıklarını ve Çarşamba günü standın kalkacağını bildirdi.

Çarşamba gününe kadar İş Bankası Önünde İmza toplamaya devam edeceklerini söyleyen Şahin,

 “HERKES FABRİKALARIN DEVLETTE KALMASINDAN YANA”

“İmza kampanyamız şuan iyi gidiyor. Ama yaşı büyük abilerimiz ablalarımız genelde satılsın havasında ama diğer kalan herkesin ilgisi güzel. Özelliklede gençlerden güzel talep var. Yaklaşık 12 Bine yakın imza topladık. Bizim hedefimiz ise 15 Bin. Bir haftalık izin almıştık. Çarşamba günü imza kampanyamız son bulacak. O zamana kadar 15 Bin hedefimizi tutturmaya çalışacağız. Sonrasında Genel merkeze göndereceğiz ve değerlendirilecek. Havalarda bayadır soğuktu. Bugün de hava güzel olması nedeniyle o eksikliklerimizi tamamladık. Bu fabrika satılırsa tatlandırıcıların daha fazla piyasaya gireceğinden gençlerin daha fazla bilgisi var. Herkes fabrikaların devlette kalmasından yana”.

 “MEMLEKETTE BİR KORKU DÜZENİ VAR”.

Herkes birbirlerinden korkuyor diyen Şahin; “Özelliklede memurlar imza atmaktan korkuyor. Türkiye’de bir korku düzeni var. Kimin memleketinde neyden korkuyoruz. 15 yaşında ki çocuk bile korkuyor. Bu kötü bir durum. Acaba başıma bir şey mi gelecek diye bu memlekette bir korku düzeni var. Bir kısım insan kendi hakkını savunamıyor en büyük tehlike de bu” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN