KOP BAŞKANI KIRŞEHİR’E GELİYOR

22 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.
KOP BAŞKANI KIRŞEHİR’E GELİYOR

 

 

FullSizeRenderMilletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya’nın Daveti Üzerine Kop Başkanı Kırşehir’e Geliyor

Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, geçtiğimiz haftalarda, Başbakan Binali Yıldırım ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ile görüşerek, Kırşehir’in, İç Anadolu Bölgesi’nin prestij projelerinin başında gelen Konya Ovası Projesi (KOP)’ne dahil edildiği müjdesini verdi.

Milletvekilleri Çetinkaya ve Arslan , Kırşehir’in Konya Ovası Projesi kapsamında ne tür kazanımlar elde edeceği hakkında önümüzdeki günlerde Kırşehir’de KOP tanıtım toplantısı gerçekleştirecek.

Arslan ve Çetinkaya’nın davetleri üzerine, T.C. Kalkınma Bakanlığı Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı İhsan Bostancı, gerçekleştirilecek olan tanıtım toplantısına katılmak üzere Kırşehir’e gelecek.

Toplantıda, Konya Ovası Projesi’nin tanıtımının yapılmasının yanı sıra, Konya Ovası Projesi kapsamına alınan Kırşehir’in toprak ve su kalitesinin arttırılması, altyapının ve bölgenin rekabet kabiliyetinin güçlendirilmesi ve kamu yatırımlarının en iyi şekilde koordine edilmesi görüşülecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On