KOOPERATİFÇİLİĞİN GELİŞTİRİLMESİ AMACIYLA PROTOKOL İMZALANDI

11 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
312 defa okundu.
KOOPERATİFÇİLİĞİN GELİŞTİRİLMESİ AMACIYLA PROTOKOL İMZALANDI

images

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile Ahi Evran Üniversitesi arasında kooperatifçiliğin geliştirilmesi amacıyla hazırlanan protokol 20.11.2014 tarihinde imzalanmıştır.

Söz konusu protokol uyarınca, Halk Eğitim Merkezlerinin de işbirliğinde düzenlenen ‘’Kooperatifçilik Geliştirme Ve Uyum Eğitimi Programı’’ kapsamında Kooperatifçilik Genel Müdürlüğünce hazırlanan ‘’Örnek Ders Programı’na’’ uygun olarak toplam kırk ders saatinden oluşan eğitimler,  Ahi Evran Üniversitesi tarafından kendi öğrencileri ile bölgede faaliyet gösteren kooperatiflerin veya üst kuruluşlarının ortakları,  yönetim ya da denetim kurulu üyeleri ve çalışmaları ile buralarda çalışmak isteyenlere verilmektedir.

İlimiz Halk Eğitim Merkezince 23-24-25-26-30-31 Mayıs 2015 ve 13-14 Haziran 2015 tarihleri arasında, Esnaf Ve Sanatkârlar Odaları Birliği Toplantı Salonu Kırşehir adresinde düzenlenen eğitime Proje Koordinatörüm Ve Eğitmen olarak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Yüksel’in eğitmenliğinde KOOP-GEP eğitimleri 14 Haziran 2015 günü tamamlanacak olup, eğitim sonunda saat: 14:00 de belge verme töreni düzenlenecektir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN