KOOPERATİF BAŞKANLIĞI;YENİDEN, “KAPLAN KAMAN”DA 

23 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
592 defa okundu.
 KOOPERATİF BAŞKANLIĞI;YENİDEN, “KAPLAN KAMAN”DA 

Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Kamandaki bu kooperatif seçimi öncesinde, uyarılarda bulunarak  “siyasilerin taraf olmasını istemiyoruz, hissedersek bizde taraf olur ve müdahale ederiz,” dediği Kaman Esnaf Ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda 3 Adayın Yarıştığı Seçimde;

 KOOPERATİF BAŞKANLIĞI;YENİDEN, “KAPLAN KAMAN”DA

Kaman İlçe Halk Eğitimi Merkezinde yapılan Kaman Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulunda, Kaplan Kaman, yeniden kooperatif başkanlığına getirildi.

Genel kurulda, 22 yıldır kooperatif başkanlığını sürdüren Kaplan Kaman’ın Mustafa Şahin ve Turan Kulaksız’ın hazırladığı listelerle yarıştı.

Kooperatife kayıtlı 1082 üyeden 1052’sinin oy kullandığı genel kurulda, 620 oy alan Kaman, yeniden başkanlığa seçildi.

Seçimde diğer başkan adayları Şahin 395 ve Kulaksız 28 oy aldı, 9 oy ise geçersiz sayıldı.

Kaman, seçim sonrasında yaptığı açıklamada, kendisini destekleyen üyelere teşekkür ederek, Kaman için esnafla birlikte çalışacaklarını söyledi.

ERHAN TALU” SİYASİLER KARIŞTIRSA MÜDAHELE EDERİZ” DEMİŞTİ

Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, Kamandaki bu kooperatif seçimi öncesinde   “Kredi ve Kefalet Kooperatifine başvuranların bu zamana kadar siyasi görüşüne bakılmadan yaptığı kredi başvurusunun onaylandığını gördük. Bizler böyle tarafsız ve her kesimi kucaklayan adayların başkan olmasını istiyoruz. Adaylar buna mahal vermesinler, seçim bittikten sonra herkes yine yüz yüze bakacak, oda seçimlerine siyasilerin taraf olmaması “ doğrultusunda dikkat çeken uyarılarda bulunarak; “Biz toplumun birleştirici unsuru olan Sivil Toplum Kuruluşlarının seçimlerinde siyasilerin taraf olmasını istemiyoruz, hissedersek bizde taraf olur ve müdahale ederiz,” diyerek tepki vermişti.

“KAMAN’DA TARAFSIZ BİR STK İSTENMİYORSA BİZLER DE ONA GÖRE ÖNLEMİMİZİ ALIRIZ.”

Kaman’da böyle bir izlenim olduğunu da söyleyen Başkan Talu, “Eğer ki böyle devam eder ve Kaman’da tarafsız bir STK istenmiyorsa bizler de ona göre önlemimizi alırız. Bizler bu güne kadar 

Kendilerinin bir adayı olmadığını ve bağımsız olacak kişilerin adaylıklarını desteklediklerini söyleyen Talu “Kredi ve Kefalet Kooperatifine başvuranların bu zamana kadar siyasi görüşüne bakılmadan yaptığı kredi başvurusunun onaylandığını gördük. Bizler böyle tarafsız ve her kesimi kucaklayan adayların başkan olmasını istiyoruz. Adaylar buna mahal vermesinler, seçim bittikten sonra herkes yine yüz yüze bakacak”  şeklinde ağır uyarılarda bulunmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On