Konsere Hazırlık Yapılıyor

17 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
129 defa okundu.
Konsere Hazırlık Yapılıyor

thumbnail_RESİM (7)

 

Kırşehir Belediyesi Çocuk Akademisi Çocuk Korosu Konsere Hazırlanıyor

Çocukların eğitiminin yanında sosyal anlamda da gelişimine ve eğitimine katkı sağlamak için kurulan çocuk korosu çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Kurduğumuz çocuk korosu ile çocuklarımızın müzik alanında çalışmalar yapmasını planladık. Belediye Çocuk Koromuzdaki bütün çocuklarımızla gurur duyuyorum. Her zaman dediğimiz bir şey var. Bir insan mutlaka hem bir sanat alanında hem de bir spor alanında kendini geliştirmeli. Biz de Belediye olarak hem çocuklarımızın hem de diğer vatandaşlarımızın kendilerini bir sanat ve spor alanında geliştirmeleri için imkânlar tanıyoruz. Açtığımız tenis kortları ile spor alanında kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezinde devam eden çeşitli alanlardaki kurslarla her yaştan vatandaşın sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın da Aile Yaşam Merkezi ve BEGEM’de ücretsiz olarak devam eden kurslara katılmalarını bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:sözlerine şu şekilde devam etti. Kurduğumuz çocuk korosunda çocuklarımız Müzik Öğretmenleri Levent Cihan Ceylan ve Ayten Şahin hocalarımıza da teşekkür ederim emeklerinden dolayı. Aldıkları eğitim sonunda çocuklarımız il içinde ve il dışında çalışmalarını sergileyecekler. Başarılarının devamını diliyorum.”

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On