Konfeksiyon Sektöründe Durgunluk Yaşanıyor

18 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
116 defa okundu.
Konfeksiyon Sektöründe Durgunluk Yaşanıyor

Kırşehir’de yıllardır Konfeksiyonculuk yapan Güneş Konfeksiyon Sahibi Atasoy Şahin, Durgunluğun kendi sektörlerinde olmadığını, birçok meslek grubun da bu durgunluktan şikâyetçi olduğunu söyledi.

 Uzun süredir piyasalarda yaşanan büyük durgunluğun esnafı vurduğunu belirten Aslan, “Esnafımız hep yarını bekliyor. Umutlarımız yarında diyor. Ama hep yarın yarın diyoruz, yarında bir şey olmayınca borçlanıyorlar. Banka kredileri ve borçlar insanlarımızı zor durumda bırakıyor.

Faaliyetini sürdüren esnafımız borç batağında. Durum böyle giderse, işlerde durgunluk olursa bir çok esnafımız kapıya kilit vuracak. İşlerdeki durgunluğun yanı sıra, vergi, sigorta primleri ve işyeri kiraları çok ağır. Şu an bütün esnafın vergi borcu var. Ne olacağını bizlerde bilemiyoruz. Birçok esnaf kapıya kilit vuracak ve boşta kalacak. Boşta kalan esnaf, iş bulursa ya maaşlı olarak çalışmaya başlayacak ya da işsizler kervanına katılacak. Piyasalar durgun. Talep yok, insanlar alışveriş yapmıyor. Tekstilin kalbi. Bunu insanlar kaldıramıyor, esnaf da vatandaşa derdini anlatamıyor. Piyasaların durgunluğundan vergi ve primini ödeyemeyen esnaf, kurtuluşu kepenk indirmekte buluyor” dedi.

Haber Didem Ceylan

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On