Kömürcüoğlu, huzurevi sakinleri ile sohbet etti

18 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
116 defa okundu.
Kömürcüoğlu, huzurevi sakinleri ile sohbet etti

Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, huzurevinde kalan büyükleri ziyaret ederek, sohbet etti.
Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, Müdürlüğe bağlı Huzurevi Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Huzurevi sakinleriyle bir araya gelerek sohbet edip, hatırlarını soran İl Müdürü Kömürcüoğlu, sağlık, sıhhat ve afiyet dileklerinde bulundu. İl Müdürü Abdullah Kömürcüoğlu, huzurevi sakinlerimizden öğrenecek çok şeyleri olduğunu onların hayat tecrübelerinin bizler için büyük önem arz ettiğini tarihimize ve kültürümüzü onlar sayesinde gelecek nesillere aktarılmasının önemine vurgu yaptı. Yaşlılar da Müdür Kömürcüoğlu, iyi dileklerinden ve keyifli sohbetinden çok memnun kaldıklarını ifade edip, hayır dualarını alarak yeni görevinde başarılar dilediler.

Huzurevi sakinleri piknik yaptı

Ayrıca Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı huzurevinde kalan yaşlılar, pikniğe giderek eğlendiler.

Kırşehir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Huzurevi Müdürlüğü’nde kalan yaşlılarla birlikte sosyal faaliyet kapsamında Ankara iline bağlı Evren İlçesi’nde bulunan mesire alanına piknik yapılmaya gidildi. Piknik alanında müzik eşliğinde eğlence düzenlendi, voleybol oynandı, öğle yemeği ikram edildi. Dönüş yolunda ise Kaman İlçesi’nde bulunan Japon Bahçesi ve Kalehöyük Arkeoloji Müzesi gezildi.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On