KOBİ-GEL DESTEKLERİ HAKKINDA TOPLANTI VE SERTİFİKA TÖRENİ

6 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
293 defa okundu.
KOBİ-GEL DESTEKLERİ HAKKINDA TOPLANTI VE SERTİFİKA TÖRENİ

 

1 (1)Ticaret ve Sanayi Odasın’da Kobi-Gel Destekleri Hakkında Toplantı ve Sertifika Töreni
Ticaret ve Sanayi Odasında, KOSGEB’in başlatmış olduğu, KOBİ-GEL Destek Programı hakkında Kırşehir’de faaliyet gösteren KOBİ’lere yönelik olarak bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantının açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, KOSGEB’   in başlatmış olduğu KOBİ-GEL Destek Programı ile geri ödemesiz 200.000- 300.000 TL hibe, 400.000-500.000 TL faizsiz kredi olmak üzere imalat sektöründe yer alan KOBİ’lere toplam 600.000- 800.000 TL arası destek sunulduğunu ve bu destek kapsamında personel giderleri, makine-teçhizat satın alma, yazılım, hizmet alım ve diğer giderler gibi KOBİ’lerin büyümesine ve hayati ihtiyaçlarını gidermesine imkan sağlayacak destek kalemleri yer aldığını söyledi.

KOSGEB İl Müdürü Hasan Akgümüş’ün  KOBİ-GEL Destek Programı hakkında ayrıntılı bilgiler verdiği bilgilendirme toplantısının ardından KOSGEB Girişimcilik Kursu’na katılan ve başarılı olan kursiyerlere Girişimcilik Sertifika törenine geçildi.
Törende konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerleri kutlayarak,’’ Bugün burada KOSGEB’in desteğiyle Ahiler Kalkınma Ajansı ve Odamızla birlikte düzenlediğimiz Girişimcilik Kursuna katılarak, başarılı olan  arkadaşlarımız sertifikalarını alacak, bu ülke, ancak girişimci ruhla kalkınma seviyesini yükseltecektir. Özellikle son zamanlarda kadınlarımızın ve gençlerimizin girişimciliğe yönelmesi bizleri çok mutlu ediyor. Salonda kadınlarımızın ağırlıkta olduğunu görmekten dolayı ayrıca gururluyuz.  Ticaret ve Sanayi Odası olarak bütün yeni girişimcilerimize elimizden gelen desteği sunacağız. Sertifikalarını alan arkadaşlarımızdan isteğimiz, sertifikalarını almakla kalmayıp, farklı ticaret alanlarında girişimlerde bulunmaları olacaktır.’’ dedi.

KOSGEB Müdürü Hasan Akgümüş  ve Ahiler Kalkınma Ajansı Kırşehir İl Koordinatörü Gökhan Gömcü de  yaptıkları konuşmada girişimciliğin önemine dikkat çekerek kurs sonunda başarılı olan kursiyerleri kutladı. Yapılan konuşmaların ardından Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, KOSGEB İl Müdürü Hasan Akgümüş ve Ahiler Kalkınma Ajansı Koordinatörü Gökhan Gömcü,  sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikalarını vererek, kursiyerleri kutladı.

Bu sertifikayı alan kursiyerler, KOSGEB’in sunmuş olduğu ‘Yeni Girişimci Desteği’ çerçevesinde belirlenmiş olan hibe desteği ve kredilerden yararlanabilecekleri belirlendi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On