KIZI SOKAĞA ATTI

14 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
487 defa okundu.
KIZI SOKAĞA ATTI

 

Artvin’de ikamet eden Rukiye A. Kırşehir’e kızını ziyarete gelerek bilinmeyen bir nedenden dolayı kızı tarafından sokağa atıldı. Belediyenin sahip çıktığı Rukiye A.; “Benim kızımın vicdanı hiç sızlamadı mı?” dedi.

 

kizi-tarafindan-gece-sokaga-atilan-83-yasindaki-7776639_2354_m

 

Alınan bilgiye göre, Artvin’den Kırşehir’e kızı H.Ç.’nin yanına gelen Rukiye A., kızı tarafından sokağa atıldığını iddia etti. Rukiye A.’nın durumu, hayırsever bir vatandaşın parkta yaşlı kadını ağlarken bulması ve zabıta ekiplerine bildirmesi sonrasında ortaya çıktı.

 

 

 

Kızının kendisini evden attığını ileri süren anne Rukiye A., “Kırşehir’de kızım vardı, beni gece dışarı attılar. Evi satıyorlarmış beni de dışarı attılar” dedi.

 

 

 

Yaşadıklarını anlatan Rukiye A., “Sabaha kadar sokakta oturdum. Üstüm başım harap oldu. Hepsini toplayacaksın bir araya bastıracaksın ki içeri anlasınlar. Benim kızımın vicdanı hiç sızlamadı mı? Bu annemi dışarı attık sokakta ne yaptı diye. Bu ana. Anayı nasıl attın dışarı sen? Hiç mi vicdanın sızlamadı? Sabaha kadar, beni kapıya atmanın lüzumu neydi” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN