KİTAP OKUMAK İÇİN ENGEL YOK

6 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
190 defa okundu.
KİTAP OKUMAK İÇİN ENGEL YOK

img_1686

 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne Bağlı Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün Kurduğu  ‘’EN-KO’’  İsimli Kitap Okuma Kulübü İle Yine İlklere İmza Attı.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünün kurduğu  ‘’EN-KO’’  isimli kitap okuma kulübü ile yine ilklere imza attı. EN-KO ilk etkinliğini kuruluş çok amaçlı salonda kitap okuyarak gerçekleştirdi. ’’Kitap Okumak İçin Engel Yok’’ projesi ile pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 16:00 ila 16:45 saatleri arasında 3 gün kitap okuma programı yapacak olan kulüp, bütün kitapseverleri kitap okumaya davet ederken, kitap severlere etkinlik sonrasında ikramların da yapılacağını bildirdi. Yapılan etkinliklerin Kırşehir için domino etkisi yaratacağını düşünen kuruluş idarecileri, okumanın önemine dikkat çekti ve yapılan çalışmayı takdirle karşıladı.
EN-KO kulübü başkanı Alparslan Ataç kitap okumayı bilen engelli bireylerin, görme engellilere ve  okumayı bilmeyen engellilere de kitap okuyacağını, yine onların da kitabın büyülü dünyasından faydalanacağını bildirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On