Kitap Okuma Alışkanlığı İçin Çalışmalara Devam Ediliyor

5 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
193 defa okundu.

 

ktph
Merkez Kütüphanesi Kitap Okuma Alışkanlığı İçin Çalışmalarına Devam Ediyor

Ahi Evran Üniversitesi Merkez Kütüphanesi tarafından 2016 yılı içerisinde sürdürülen Kitap Destek Projesinin üçüncüsü Çayağzı Türk Eğitim Vakfı Zahide Garring Ortaokuluna gerçekleştirildi.

2016 yılının başından itibaren tüm kütüphane personelinin özverili çabalarıyla kitabevleri, yayınevleri ve kırtasiyelerden destekler alarak yürütülen kitap destek çalışmalarıyla toplumun her kesiminden bireye kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasını hedefleyen Üniversitemiz Merkez Kütüphanesi, 30 Kasım 2016 tarihinde Çayağzı Türk Eğitim Vakfı Zahide Garring Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi.

Okul yönetimi ile gerçekleştirilen sohbet sırasında, öğrencilere yaşam boyu kütüphane ve okuma alışkanlığı kazandırılabilmesi için yapılması gereken projeler ve destekleyici faaliyetlerin gerekliliği üzerinde duruldu. Sınıfların ve okul kütüphanesinin dizaynı aşamalarında öğrencilerin akademik eğitimleri yanında sosyal gelişimleri de ön plana alınarak düzenlenmesinin önemi karşılıklı olarak dile getirildi.

Sınıflarında ziyaret edilen öğrencilere üniversite kütüphanesi daha erken yaşlarda tanışmalarının onlara farklı ufuklar açabileceği, bu ziyaretlerin ve ortaklaşa çalışmaların sürdürülmesinin önemi anlatıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On