Kitap Bağışlandı

15 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
302 defa okundu.

indir

10 Okul Kütüphanesine Her Birine 200’er Adet Olmak Üzere Toplam 2 Bin Adet Kitap Desteği Sağlandı

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Gençliğe Önem Geleceğe Güven Projesi” kapsamında 10 okula 2 bin adet kitap ve Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Sosyal   Bilimler Lisesi’ne de biner olmak üzere 2 bin kitap bağışlandı.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, proje kapsamında gerçekleşen kitap dağıtımı ile ilgili şu bilgilere yer verildi: “Çocuk ve gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerinin sağlanmasına, toplumsal açıdan korunmalarına ilişkin tedbirlerin yaşama geçirilmesine, sosyal ve eğitim desteği sağlanarak topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı amaçlanmaktadır.
Bu amaçla öğrencilerin okuma alışkanlıklarını arttırmak ve geliştirmek  amacıyla Kırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde belirlenen 10 okul kütüphanesine her birine 200’er adet olmak üzere toplam 2 bin adet kitap desteği sağlandı.
Ayrıca Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesi olmak üzere iki okulumuza Z-tipi Kütüphane kurulmuş, bu kütüphanelere her birine biner adet toplam 2 bin adet kitap desteğinde bulunulmuştur.”

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN