Kişilerin Davranış Kalıpları Değiştirilebilir mi?

14 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
604 defa okundu.

mustafa kılınç resim

Elbette ki, kişilerin Davranış Kalıplarının temelini oluşturan süzgeçler Bilinçaltı Kodlarıdır. NLPDAP Değişim ve Gelişim Teknik bütünlüğü içerisinde her bireyin mevcut sahip olduğu davranış kalıbını değiştirme gücüne sahibim.

Kişilerin büyük amaç çerçevesinde mevcut durumdan arzulanan hedefe doğru gidebilmeleri için kişiyi engelleyen davranış kalıplarını bilinçaltı düzeyde ortadan kaldırmak, destekleyen Davranış Kalıplarını ise programlamak, NLPDAP Teknikleriyle mümkündür.

Davranışlar ve tepkiler nasıl kodlanmış olursa olsun, Bilinçaltı Duygusal Algı Programlama Teknikleriyle değiştirilir. Kişilerin Davranış Kalıplarını anlamak ve ona göre yaklaşım sergilemek için ezberlemeniz gerekmez, sizi etkisi altına almış olumsuz bir Davranış Kalıbıyla yaşamaya mahkum değilsiniz. İşte bu çok harika bir haber öyle değil mi? Çünkü kendi gücümü davranış kalıbıma bırakmak zorunda değilim. Eskiden sahip olduğum davranış kalıpları benim kaderim değildir. Amacıma hizmet eden davranış kalıplarıyla değiştirme gücüne sahibim.

Bizim hedefimiz kendimizi cehaletin karanlığına hapsetmek değil, gittikçe zorlaşan ve rekabeti arttıran bir dünyada iş arkadaşlarımız, yöneticilerimiz, dostlarımız ve komşularımızı daha iyi anlamamızı sağlayacak yolu aydınlatmaktır.

Kişiler aslında kendi kalıplarına göre davranmaktan başka bir şey yapmazlar. Bunu Sevgili Hocam Wyatt Woodsmall’dan duyduğumda çok şaşırmıştım. Ancak kişilere ait temel ve değişken kalıpları inceleme ve değiştirme çalışmalarım sonucunda bunun kesinlikle böyle olduğunu biliyorum. Sizde; ‘19’ Ayrı Davranış Kalıbını uygulamaya başladığınızda bu durumu görecek, duyacak ve hissedeceksiniz. Buna şimdiden kendinizi hazırlayın.

Bilmeliniz ki; “Kişiler kendi dünya modellerine göre düşünürler, bize göre değil. Kişilerle etkin ve etkili iletim kurmak için onların dünya modelinin dışında değil, içinden kaynaklanan kalıplarla iletişim kurmak durumundayız. Onların algıladığı gerçekliğe uygun kalıplarla iletişim kurarsak istediğimiz sonuçları elde ederiz.”

Bilmenizi isterim ki; “Her davranış gibi eleştiri de bir davranıştır ve diğer davranışlar gibi

onun da arkasında olumlu bir niyet vardır.”

Mustafa Kılınç

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On