KIŞ KURS KAYITLARI BAŞLADI

20 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
362 defa okundu.
KIŞ KURS KAYITLARI BAŞLADI

thumbnail_aym_kis-donemi-kurs-kayitlari-ml

Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ve Mahalle Konaklarında Kış Kurs Kayıtları Başladı

Kırşehir Belediyesine bağlı Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde kış dönemi için kayıtlar başladı.

Kursiyerler 19 Eylül -07 Ekim 2016 tarihleri arasında merkezlerimizde kayıt yapılabilecek.

Yetişkin ve Gençlerimizin, kış dönemini verimli geçirmeleri için açtığımız kurslara herkesi davet ediyoruz diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Mahallelerimizde 2013 yılında açtığımız konaklarımızda o mahallede ikamet eden bayanlarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Konaklarımıza her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor hem de kişisel-sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar. Aynı şekilde Aile Yaşam Merkezimiz ve Gençlik Merkezimizde faaliyet gösteren kurs, seminer ve kulüpler yoğun ilgi topluyor. Bizlerde kış döneminde de bu kurs ve etkinlikleri devam ettirerek gençlerimizin ve yetişkinlerimizin boş zamanlarını verimli değerlendirmelerini amaçlıyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışan Belediyemiz gençlerimizin, yetişkinlerimizin ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de etkinliklere devam edecek. , “Düzenlediğimiz ücretsiz kurslarla kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında da Kırşehirli hemşerilerimizin yanında oluyoruz. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum.” dedi.

4 MERKEZDE, 36 AYRI BRANŞTA KURS VERİLECEKTİR.

Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde Gitar,THM Korosu,Okuma Yazma, Diksiyon,Kuranı Kerim, İğne Oyası,Çocuk Gelişimi, Yağlı Resim , İngilizce, Zumba ,Suzenli,Kurdele nakışı,Okul Öncesi,Takı Tasarımı, Ahşap Boyama,Step Aerobik,Ebru, Telk Kırma, Flografi,Arapça, Anglez, Plates, Piyano, Masa Tenisi,Diksiyon,Arapça,Badminton,Halk Oyunları, İngilizce,Bilgisayar Kullanımı,Ney, Fotoğrafçılık, Hızlı Klavye, İşaret dili, Bağlama,Ebru , Ritim, Mefruşat,Halı dokuma,Aşçı çırağı, Giyim kuşam dallarında kurslar verilecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On