Kış Gençlik Kampları Başlıyor

18 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
227 defa okundu.

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TARAFINDAN HER YIL DÜZENLENEN KIŞ GENÇLİK KAMPLARI, OKULLARIN YARIYIL TATİLİNE GİRMESİYLE BİRLİKTE BAŞLIYOR. BİRBİRİNDEN FARKLI BEŞ TEMANIN BELİRLENDİĞİ KIŞ KAMPLARI GENÇLERİ BEKLİYOR. (İHA/ANKARA-İHA)

Kırşehir Dahil 5 İlde Birbirinden Farklı Beş Temanın Belirlendiği Kış Kampları Gençleri Bekliyor    Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen Kış Gençlik Kampları, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte başlıyor. Birbirinden farklı beş temanın belirlendiği kış kampları gençleri bekliyor.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, her yıl olduğu gibi 2016-2017 eğitim-öğretim dönemi yarı yıl tatilinde de gençlere yönelik olarak Kış Gençlik Kampları düzenliyor. Samsun, Antalya, Kırşehir, Kayseri ve Osmaniye’de gerçekleştirilecek kamplarda birbirinden farklı etkinlikler ve kültürel faaliyetler yer alacak.
Gençlerin tatil zamanlarını kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerle değerlendirmeleri amacıyla ücretsiz olarak düzenlenen Kış Gençlik Kampları, 22-27 Ocak ve 29 Ocak-3 Şubat tarihlerinde iki dönem halinde düzenlenecek.
KİTAP OKUMA KAMPI
Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampında düzenlenecek olan Kitap Okuma Kampında gençler bir kitabı okuyacak ve kampın sonunda kitabın yazarı ile bir araya gelme fırsatı yakalayacak. Güncel konuların da ele alınıp tartışılacağı kampta ayrıca sportif faaliyetler de gerçekleştirilecek.
KARİYER KAMPI
İŞKUR ve KOSGEB işbirliği ile Kırşehir Kaman Gençlik Kampında Kariyer Kampı yapılacak. Kamp boyunca, gençlere yönelik olarak paintball, okçuluk, halk oyunları, tiyatro gibi aktiviteler yapılarak kamp döneminin çok daha keyifli geçirilmesi sağlanacak.
BAĞIMLILIKLA MÜCADELE KAMPI
Kayseri Erciyes Kayak Merkezi’nde, gençleri bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirmek amacıyla Bağımlılıkla Mücadele Kampı gerçekleştirilecek. Kamp boyunca düzenlenecek sportif ve kültürel faaliyetlerle, uyuşturucunun ne denli büyük ve hayatı zehir eden tehlikeler taşıdığı gençlere aktarılacak.
SİYER KAMPI
Gençlerin, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (SAV) hayatını daha iyi anlamaları için Osmaniye Aslantaş Gençlik Kampında Siyer Kampı düzenlenecek. Kampta Hz. Peygamber’in örnek hayatı, ümmeti için nasıl mücadele ettiği ve gençlere duyduğu sevgi anlatılacak. Kamp boyunca ayrıca birbirinden farklı etkinlikler de gerçekleştirilecek.
SOSYAL UYUM KAMPI
Gençlik ve Spor Bakanlığının UNİCEF ile yaptığı işbirliği çerçevesinde hayata geçirilen ‘Sosyal Uyum ve Gençlik Katılımı’ projesi kapsamında, ‘Ver Elini Kardeşim’ sloganıyla sosyal uyum kampı düzenlenecek. Antalya Duacı Kampında düzenlenecek kış kampında, rutin kamp aktivitelerinin yanı sıra, milli-manevi değerler eğitimi, maneviyat eğitimi, sosyal uyum eğitimi gibi eğitsel faaliyetler de yer alacak.

İHA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On