Kış Dönemi Kurs Kayıtları Başladı

5 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
441 defa okundu.
Kış Dönemi Kurs Kayıtları Başladı

“Mahallelerimizde Açtığımız Konaklarımızda O Mahallede İkamet Eden Bayanlarımızın Kişisel ve Sosyal Gelişimlerine Katkıda Bulunuyoruz.”

Kırşehir Belediyesine bağlı Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde kış dönemi için kayıtlarımız başlamıştır.

Kursiyerler Aile Yaşam Merkezinde 5 Eylül -22 Eylül 2017,Kervansaray ve Nene Hatun Konağında 5 Eylül -29 Eylül tarihleri arasında merkezlerinde kayıt yapılabilecek.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar  Bahçeci: “Kurslarımız Kış ayında da 46 branşta devam edecek. Çocuklarımız içinde kurslarımız olacak. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz kayıtlarımız bayram dan sonra başlayacak. Bu kurslara katılmak çocuklarımızı geleceğe hazırlamak onların hem sanat alanında hem kültürel alanda, farklı branşlarda eğitim alması onların geleceği açısından çok önemli.

Yetişkin ve Gençlerimizin, kış dönemini verimli geçirmeleri için açtığımız kurslara herkesi davet ediyoruz diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Mahallelerimizde açtığımız konaklarımızda o mahallede ikamet eden bayanlarımızın kişisel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyoruz. Kış aylarında devam edecek kurslarımıza yetişkinlerimizi de bekliyoruz kayıtlarımız bayram dan sonra başlayacak.

Konaklarımıza her geçen gün ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Kurslarımıza katılanlar hem yeni beceriler elde ediyor hem de kişisel-sosyal anlamda gelişim kaydediyorlar. Aynı şekilde Aile Yaşam Merkezimiz ve Gençlik Merkezimizde faaliyet gösteren kurs, seminer ve kulüpler yoğun ilgi topluyor. Bizlerde kış döneminde de bu kurs ve etkinlikleri devam ettirerek gençlerimizin ve yetişkinlerimizin boş zamanlarını verimli değerlendirmelerini amaçlıyoruz.

Sosyal Belediyecilik anlayışı ile çalışan Belediyemiz gençlerimizin, yetişkinlerimizin ve hanımlarımızın sosyal, eğitsel, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de etkinliklere devam edecek. , “Düzenlediğimiz ücretsiz kurslarla kültür, sanat, spor ve eğitim alanlarında da Kırşehirli hemşerilerimizin yanında oluyoruz. Herkesi ücretsiz olan bu kurslarımıza katılmaya davet ediyorum.”dedi.

4 Merkezde, 46 Ayrı Branşta Kurs Verilecektir

Belediye Gençlik Merkezi, Aile Yaşam Merkezi ile Kervansaray Mahallesi Konağı Kurs Merkezi ve Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezi’nde Okul öncesi,4-6 yaş çocuk etkinlikleri,Yağlı Boya resim, Filografi, Kurdele Nakışı,Tel Kırma,Kağıt Telkari,Seramik Boyama,Rapido,Takı tasarım,Kağıt Rölyef,Ahşa Boyama,İğne Oyası,Dantel Anglez, Hat, Tezhip,Kalgrafi,Kuran-ı Kerim,Tiyatro (Çocuk-Yetişkin),Diksiyon,İngilizce a1,İngilizce a2, İşaret Dili,Piyano ( Çocuk-Yetişkin) ,Bağlama ( Çocuk-Yetişkin) ,Gitar ( Çocuk-Yetişkin),Pilates,Zumba,Step Aerobik, 50+Step aerobik, Funny Jumps ,Mefruşat,Kırkyama,El Sanatları,Aşçılık,Giyim Kuşam dallarında kurslar verilecektir.

Aile Yaşam Merkezi kurs kayıtları 05-22 Eylül 2017 ,Kervansaray ve Nene Hatun Konağında kurs kayıtları 5-29 Eylül 2017 tarihleri arasına kadar devam edecek. 2 Ekim 2017 tarihinde kurslar başlayacaktır.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On