Kış Ayına Hazırlık Başladı

5 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
173 defa okundu.

30-06-2014-14-26-19         Vatandaşlar Kış Hazırlığı İçim Mağazalara Yöneldi

Kış sezonunun gelmesiyle Kırşehir halkı mağazalara yönelmeye başladı.Vatandaşlar gazetemiz 40 Arena’ya fiyatların geçen senelerde olduğu gibi bu senede pahalı olduğunu belirtti.

Açılan sezon dolayısıyla Kırşehirli vatandaşlar mağazalara akın etti. Bazı mağazaların fiyatlarından şikayetçi olan halk yine de alışverişten vazgeçemediğini belirtti.

Sezonun kapanmasıyla indirime giren yazlık ürünlerin de çok tüketildiği görüldü. En çok tercih edilen ürünlerin kışlık ürünü olduğunu belirten mağaza yetkilileri:  “Kış sezonu açılınca işlerimizde hareketlenme oldu. Kış için ihtiyaç ürünlerinin olması mağazaları canlandırdı. En çok kaban, çizme, bot, kışlık kazaklar satılıyor. Özellikle çizme satışlarımız çok oluyor. Piyasa ne olursa olsun durgun. Açıklarımızı kapatacak kadar satış yapamasak da sezondan dolayı az da olsa artışımız oldu. Zaten mağazalarımız anca sezondan sezona ve gurbetçiler geldiğinde canlanıyor. “ ifadelerini kullandılar.

Kırşehir vatandaşı Kışa hazırlık için mağazalara akın ederken fiyatlardan da şikayetçi olduklarını:  “ Fiyatlar çok pahalı geliyor aslında fakat yapacak bir şey yok. Kış için alışveriş yapalım dedik cepte para kalmadı. Çizmeler, botlar, Kabanlar, Yağmurluklar çok pahalı özellikle. Bazı vatandaşlar vazgeçiyor hatta. Beklemekte fayda var diye düşünseler de pek bir fark olacağını düşünmüyoruz. Bazı mağazalar çok uygun satsa da aklımıza kalitesiz mi düşüncesi gelmiyor değil aklımıza. Mağazalar orta yolu bir türlü bulamadılar. “ şeklinde dile getirdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On