Kırşehirspor’un tribün lideri Halil Kurt’dan ver yansın

10 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
531 defa okundu.

halil kurt“Bu takıma herkes sahip çıksın”

BÖLGESEL Amatör Ligi’nde geçtiğimiz günü kendi sahasında Cumhuriyet Üniversitesi ile oynanan ve 1-0’lık Kırşehirspor’un galibiyeti ile biten maçın öncesinde başkan Yalçın Aydın, Neşet Ertaş taraftar grubuna maraton tribününü açmaması kamuoyu tarafından eleştirilere neden oldu.

Kırşehirspor’un tribün lideri Halil Kurt yaptığı açıklama; “Herkesin bildiği gibi geçtiğimiz gün oynanan maçta sayın başkanımız Yalçın Aydın maraton tribününü bizlere yani Neşet Ertaş taraftar grubuna açmadı.

Bölgesel Amatör Ligi’ndeki maçlarda statü gereği bilet uygulaması yoktur.

Fakat bizler bağış sistemi ile 2.5 TL karşılığında makbuz sisteminde takımımıza destek olmak amacıyla maraton tribününe girmek istedik.

Kulüp Başkanımız Yalçın Aydın, şeref tribününün soluna geçin sizden para istemiyoruz, yeter ki takımımızı destekleyin dedi.

Bende Kırşehirsporun güçlü olmasını ve başkanımızı kırmadan bizlerin yeri maratondur, ve kapıların açılmasını istedik.

Başkanımız kapıları açmadı ve bende taraftar grubumu Kaleye çıkardım ve takımımıza destek verdik. Tabiki saygı duyarım taraftarın takıma destek vermesini fakat bu işin kompetanları Milletvekilleri, Valimiz, Belediye Başkanımız, oda başkanları ve sivil toplum örgütleridir.

Bu saydığım il yöneticileri taşın altına ellerini koymazken, cefakar taraftarımızın topladığı birkaç milyarla bu iler olmaz.

İnşallah herkes elini taşın altına koyarda bu takım layık olduğu yerlere yükselir” açıklamasında bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN