Kırşehirspor’un teknik patronu görevini bıraktı

26 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
135 defa okundu.
Kırşehirspor’un teknik patronu görevini bıraktı

BEKİR BARIŞ CİHAN TEKNİK PATRONLUK GÖREVİNİ BIRAKTI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Yrd. Doç. Bekir Barış Cihan Teknik Patronluk Görevini Bıraktığını Açıkladı

Kırşehirspor’da 5 yıldır görev yapan teknik patron Yrd. Doç. Bekir Barış Cihan teknik patronluk görevini bıraktığını açıkladı.
Teknik Direktör Bekir Barış Cihan, Yozgatspor-Kırşehirspor maçından sonra bazı taraftarların kendini istifaya çağırması yönündeki tezahüratını şaşkınlıkla karşıladığını belirterek görevinden istifa ettiğini açıkladı.
Teknik Direktör Cihan yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:
“Görev yapmaktan şeref duyduğum Kırşehirspor Teknik Direktörlük görevinden ayrılmış bulunuyorum.
5 sezon önce enkaz bir şekilde aldığımız camiamızı müthiş bir yapılanma ile bırakmanın haklı gururunu yaşıyorum.
Çok güzel anlar, sevinçler ve üzüntüler yaşadım. Bu süreç içerisinde yanımda yer alan Belediye Başkanımıza ve Yönetim Kurulu üyelerine, teknik ekibe, başta kaptanlar olmak üzere futbolcularıma, basınımıza, taraftarımıza ve Kırşehirspor camiamıza şükranlarımı sunuyorum. Hakkınızı helal edin. Başarılar diliyorum. Hoşça kalın.”
Yozgat Bozok Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulundaki görevine devam edecek olan Cihan, başka bir takılmada anlaşma yapmadığını ifade etti. Kırşehirspor’da teknik patronluk görevine istifa sonrası Sinan Güneş ve Ali Doğan’ın bakacağı öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On