Kırşehirspor’un kongresi 1 Eylül’de

21 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
425 defa okundu.
Kırşehirspor’un kongresi 1 Eylül’de

Kırşehirspor’un kongresi 1 Eylül’deBölgesel Amatör Lig 6. Grup’ta mücadele eden Yeşil Kırşehirspor’un olağanüstü kongresi 1 Eylül Pazartesi günü İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Sosyal Tesisleri’nde saat 09.00’da yapılacak.

Kırşehirspor’un daha güçlü destek bulabilmesi amacıyla gidilen olağanüstü kongrede, çoğunluk sağlanmadığı takdirde, 8 Eylül’de aynı yer ve saatte yapılacak. Kongrede Yalçın Aydın’ın tek listeyle seçimlere gireceği bildirildi. Son anda teminatı ve evrakları Türkiye Futbol Federasyonu’na göndererek lige katılımı sağlayan Yalçın Aydın’ın, yönetimine İstanbul ve Ankara başta olmak üzere bazı illerden de isimleri dâhil edeceği öğrenildi.

 

Kupada rakip belli oldu

Kırşehirspor’un Türkiye Kupasındaki rakibi belli oldu.

Türkiye Kupası’nın ön eleme turu kuraları Türkiye Futbol Federasyonu’nun İstinye’deki merkez binasında çekildi. Kura çekimine Kırşehirspor adına Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya, TFF Profesyonel Kurul Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu üyesi ve TASKK Başkanı Ali Düşmez ile TFF Genel Sekreteri Emre Alkin katıldı.

Profesyonel liglerde temsilcisi olmayan 32 ilin amatör takımlarının katıldığı kura çekimi sonucu eşleşmeler sonunda Kırşehirspor’un rakibi Nevşehirspor oldu.  Türkiye Kupası ön eleme turunda 03 Eylül 2014 Çarşamba günü Nevşehirspor ile karşılaşacak olan Kırşehirspor kuradan memnun. Komşu ve kardeş şehir Nevşehirspor ile Türkiye Kupasında karşılaşacak olan Kırşehirspor’da maçın hazırlıkları devam ediyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On