Kırşehirspordan Başkan Bahçeciye teşekkür plaketi

7 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
573 defa okundu.

DSC_7165Kırşehirspor yönetimi dün saat 10.30’da Belediye başkanı Yaşar Bahçeciyi makamında ziyaret etti.

Kırşehirspor yönetimi  Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye Kırşehirspora verdiği desteklerinden dolayı plaket verdi.

Kırşehirspor başkanı Yalçın Aydın Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciye plaketini verdikten sonra bir açıklama yaptı başkan Yalçın Aydın sözlerine şöyle devam etti.

Kırşehirspor belirlediği hedeflere doğru ilerlemeye devam ediyor.

Şuan içinde her hangi bir sıkıntı görünmüyor burda basın mensupları huzurunda bir şeyi eklemek istiyorum bilindiği gibi Kırşehirspor trilyonlarla devam ettirilen bir ligde mücadele ediyoruz bu noktada bizim en büyük gücümüz olan tesislerimiz Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci sayesinde yıllık 300 Bin Tl.’yi bulan maliyeti Kırşehir belediyesi karşılıyor Kırşehirspor’un yıllık forma ve antreman malzemeleri gibi giderlerimizi sağolsun Belediye başkanımız Yaşar Bahçeci karşılıyor.

Maddi manevi anlamda her anlamda bizim yanımızda olduğunu biliyoruz kurumsallaşma adına bir takım hedeflerimiz olduğunu başkanımızla daha önceden görüşerek istişare ettik bu noktada bize çok ciddi desteklerde bulundu.

Bizde hem şimdiki süreçden hemde bundan önceki süreçten önceki verdiği destekten dolayı Belediye başkanımız Yaşar Bahçeciye teşekkür ediyorum ve Kırşehirspora yaptığı yardımlardan dolayı nacizhane plaketi vermekten onur duyuyoruz dedi.

Kırşehir Belediye başkanı Yaşar Bahçeci bir konuşma yaptı.

Yaşar Bahçeci konuşmasında Kırşehirspor başkanı Yalçın Aydın’a ben teşekkür ediyorum bu nazik hareketinden dolayı Kırşehirspor amatör bal liginde mücadele ediyor bölgesel amatör liginde.

Kırşehirspor’umuzu seviyoruz başarılı olmasını istiyoruz tabi Kırşehir’imizin potansiyel kapasitesi belli maddi açıdan ama biz bütün imkanlarımızı zorlayarak yine bu sezonda barınma yeme içme deplasman yolculuğu gibi gidiş gelişlerine ve forma eşofman gibi bütün giderlerini karşılıyoruz.

Başkanımız Yalçın Aydın’ın dediği gibi yıllık 300 Bin Tl. gibi  bir maliyet getiriyor bize sonuçta şehrimizin takımı ve şehrimizin takımına bu desteği vermekten biz son derece mutluyuz.

Ama Kırşehir’lilerden de destek bekliyoruz  Kırşehir’de eksik olan kısımda o benim gördüğüm kadarıyla burdan basın aracılığıyla çağrı yapmak istiyoruz.

Herkes istiyor ki Kırşehirspor başarılı olsun bir üst lige çıksın istiyor ama hiç kimse para vermek istemiyor sonuçta bu işlerin bir bütçesi var.

Öyle devasa bütçelerde istenmiyor bende başkanımda biliyor ki bizim gurubumuzda 2 Tirilyon bütçesi olan takımlar var Kırşehirspor 100 Milyarla idare etmeye çalışıyor.

Kırşehirspor desteklenirse daha iyi bir noktaya gelebilecek durumda Kırşehirspordaki takımda bir amatör ruh var bir inanışlık var profesyonel anlamda çok para kazanalım diye böyle bir şey yok.

Ceplerinden para vererek bu işi yapıyorlar o açıdan Kırşehir’lilerede bur dan çağrı yapıyoruz biraz destek olun diye maça gelenler bile maça para vermeden giriyorlar bölgesel amatör lig’de maç ücretsiz izleniyor.

Kırşehirspor’a en azından 5 Tl.’de olsa bir bağış yapsa en azından sigara parası kadar katkı sağlasalar iyi kötü Kırşehirspor’a merhem olur diye düşünüyorum.

En azından bilet satılamıyor ama gönüllü arkadaşlar bağış makbuzu karşılığı kaç kişi bağış yaparsa ücret toplayabilirler.

En azından sevgiyle desteklediğiniz takımı maddende desteklememiz lazım biz elimizden geldiğince bunu yapmaya çalışıyoruz belediye olarak.

Tabi bu bağışla olmaz başkanımız Yalçın Aydın’lada şimdi görüştüm kalıcı gelirler noktasında birşeyler yapmak lazım bunla ilgilide Kent parkımızın içerisinde bir Cafe işletmesini Kırşehirspor’umuza vereceğiz.

En azından Kırşehirspor’a bir gelir elde etsinler diye inşallah Kırşehirspor’a vereceğiz dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN