Kırşehirsporda Yeni Dönem

8 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
669 defa okundu.
Kırşehirsporda Yeni Dönem

Kırşehirsporumuzda Yeni dönem başladı…Yeni dönem başladı başlamasına fakat karmaşık durumlar var daha ilk haftasında eleştirilere yer veren hamleler yapılıyor.

İlk dikkat çeken daha kaleci almamışız kaleci antrenörü almışız. çok acemice bir durum..ve de gülünç bir durum. Kaleci antrenörü alınacaksa da bu kulübün yapısını bilen zor günlerinde yanında olan Serkan Kartal getirilmeliydi. Neden mi Kırşehir’i Kırşehirsporu seven Kırşehir Spor taraftarını tanıyan futbolcu arkadaşlar üzerinde motive gücü yüksek bir kişilik. İlk ve tek tercih Serkan Kartal olmalıydı.

Teknik ekibin başında Gökhan hocanın da bizim Kırşehirli hocalardan daha büyük başarıları yok. Başarılı kariyeri belli hoca olsa neyseydi. Bizim Kırşehirli hocalar ile aynı kariyere sahip birine para vermek bence yanlış bir hamle oldu. Umarım başarılı olur.

Transferleri gerçekleşen Zara belediyespordan gelen şampiyonluk yaşamış oyuncuların deneme yapılması gibi mantıksızca bir hareket olamaz. Bu hareket olsa olsa teknik ekip tarafından bıktırma kaçırma taktiği ki aynen de öyle oldu. Ali Tuna Ak da kariyeri belli bir oyuncu ve geç kaldık diyen yönetim elindeki kaliteli futbolcuları neden kaçırıyor?

Sayın BAŞKANIM VELİ ŞEHİN, kaliteli kişilikli ve kariyerli Halk tarafından sevilen birisiniz. Bende sizi seven Nevşehir’den takip eden biriyim. Lütfen kandırılmayın Kırşehir bir tane başka Kırşehir yok. Paralar boşa gitmesin. Sezon sonunda yel olup uçmasın. Sportif direktörü dinleyin. Kırşehirli ve Kırşehirspor aşığı ve de işi bilen birisi kendisi. Lütfen sadece para değil ruhta lazım bu takıma. Paralı takım başarılı olacak diye bir şey yok. Geçtiğimiz sezon grubumuzda Yozgat ve Nevşehir Spora bakıldığında en kaliteli ve en pahalı oyuncuları almalarına rağmen ilk devre bitmeden şampiyonluktan havlu attılar. İki sezon öncesinde de bu böyle oldu. Kırıkkalespor doğru hamlelerle kendi memleketinin isimlerine güvenerek Yozgatspor ve Nevşehirsporun harcadığı paranın yarısını harcayarak şampiyon olmuştu.

Burda ikinci büyük neden ortaya çıkıyor. Takım içinde ağabeylerin olması o ağabeylerin takımı, yönetimi, taraftarı sevmesi ve de şehri sevmesi sonucunda takımı motive ederek hedefe ulaşıldığı aşikar. Para ve iyi ağabeyler ikisi bir arada olmazsa olmaz. Kırşehir sporda iki abi vardı şimdiye kadar fakat yeterince maddi destek yoktu. Takım içindeki ağabeylerin sayesinde ligde iyi işler yaptılar. Fakat şimdi gördüğüm kadarıyla Kırşehirspor bu kriterden uzaklaşıyor. Paralı takım haline geliyor. Bu takıma hem abi hem para gerek şampiyonluk yaşamak ve yaşatmak isteniyorsa. HERŞEY YEŞİL BEYAZ SEVDAMIZ İÇİN.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN