Kırşehirspor, sahipsiz mi kalacak?

17 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
702 defa okundu.
Kırşehirspor, sahipsiz mi kalacak?

Kırşehir’in sahipsiz kalmaması için on binlerce taraftarın gözü, kulağı bugün büyük başkan Yaşar Bahçeci’ de…

Kırşehirspor, sahipsiz mi kalacak?    Kırşehirspor’un bugün yapılacak kongresine saatler kala hala belirsizlik sürerken, bu durum on binlerce yeşil-beyazlı taraftarı ise çileden çıkarıyor.

Kırşehirspor yönetiminin kongre kararı almasının ardından 23 Mayıs’ta çoğunluk sağlanamadığı için 17 Temmuz (bugüne) ertelenen kongreye saatler kala, gözler fanatik derecede Kırşehirsporlu olan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeciye çevrildi.
Bugün saat 17-00 da İl Özel İdare Toplantı salonunda yapılacak kongre öncesi yönetim konusunda hala belirsizliğin sürmesi on binlerce taraftarı endişelendiriyor.

Geçen sezon fanatik derecede Kırşehirspor taraftarı olan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin bugün Kırşehirspor için vereceği kararı bekleyen on binlerce taraftar bugün saat 14-30 da Cacabey Meydanında toplanarak toplu halde kongrenin yapılacağı İl Özel İdaresine yürüyerek geçecekler.

Kırşehirspor’un lige katılabilmesi için bugün kongrede mutlaka bir yönetim seçilmesi ve Bölgesel Amatör Lige müracaatın son günü olan Pazartesi gününe kadar 25.000TL teminatı yatırması gerekiyor. Aksi takdire Kırşehir büyük bir skandala imza atarak Türkiye’de tarihe geçer…

Kırşehir’in sahipsiz kalmaması için on binlerce taraftarın gözü, kulağı bugün büyük başkan Yaşar Bahçeci’ de…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN