Kırşehirspor, Sağlam Adımlar Atacak

25 Temmuz 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
421 defa okundu.

“Doğru Adımlar Atarsak, Gelecek Yılların Takımını da Oluştururuz.”

” Kırşehirspor Başkan Adayı ve Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin, yeşil-beyazlı ekibin son durumunu basın mensuplarına değerlendirdi. Transferde neler yapacağı merakla beklenen Kırşehirspor’da gözler Başkan Adayı ve Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin’e çevrildi. Başkan Adayı Veli Şahin, gazeteniz basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Şahin, yaptığı açıklamada, “Transferde geç kaldığımızı düşünmüyorum. İstesek, transferi birkaç gün içerisinde bitirebiliriz. Teknik kadromuz da hata yapmak istemiyor. İnce eleyip sıkı dokuyorlar. Hedefimiz, sağlam adımlar atmak ve ayağımızı yere sağlam basmaktır. Doğru adımlar atarsak, gelecek yılların takımını da oluştururuz. Kırşehirspor’da hedef zirveyi zorlamak ve 3-5 yıl içerisinde profesyonel liglerde oynamaktır” dedi.

SOKAĞA ATACAK PARAMIZ YOK

Başkan Adayı Veli Şahin, açıklamasının devamında, “Geçen sezon devre arasında 11 futbolcu alındı ve çok para harcandı. Ekibimiz sonuçta, sezonu daha önceki yıllara göre daha kötü bir yerde bitirdi. Transferde aceleci olmayacağız. Kırşehirspor olarak sokağa atılacak paramız yok. Zaten imkanlarımız kısıtlı. Bu nedenle camia olarak hata yapma lüksümüz yok. Yani, transfer yapmış olmak için transfer yapmayacağız. Transferde nokta atışlar yapmak istiyoruz. Kulübümüzün menfaatleri her şeyin üzerinde. Dediğim gibi kaynağımızı çok iyi kullanmak durumundayız” diye konuştu.

TRANSFERLERİMİZ TEMMUZ SONUNA HAZIR OLUR

Başkan Adayı Veli Şahin, açıklamasını şöyle sürdürdü: ‘Kırşehirspor tümüyle değişecek. Hedefimiz elbette üst sıralar olacak. Ancak, bir değil, üç-beş yıllık bir hedef belirleyeceğiz. Aceleci değiliz. Akıllı transferler yapmak zorundayız. Şu anda görüştüğümüz futbolcular var. En az maliyetle nasıl takım kuracağımızın hesaplarını yapıyoruz. Yeni teknik direktör ve anlaşılan futbolcular ile bir-iki gün içinde imzalarımızı atacağız.”

YÖNETİMİ BİRKAÇ GÜNE KADAR NETLEŞTİRECEĞİZ

27 Temmuz’da olağanüstü kongreye gideceklerini belirten Başkan Adayı Veli Şahin, yönetime girecek isimleri belirlemeye çalıştıklarını ifade ederek şöyle konuştu: “Kırşehirspor’da Başkanvekili olarak geçen sezon görevini sürdüren Yakup Saylam’ın, aynı görevini bu yıl da sürdürmesini arzuluyoruz. Yönetime sorumluluk alacak isimler dahil etmek istiyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN