Kırşehirspor çıkmazda

23 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1332 defa okundu.
Kırşehirspor çıkmazda

Kırşehirspor kapanmamak için büyük çaba sarfediyor.

Kırşehirspor çıkmazdaMaddi imkânsızlıklar yüzünden lige katılıp katılmayacağı dahi belli olmayan Kırşehirspor’un kongresinde yeni bir başkan adayı çıkmayınca, yeşil-beyazlı takımın mevcut yöneticileri kulübün kapanmaması için yeniden görev aldılar.

 

125 delegesi bulunan Kırşehirspor’un kongresi, 18 Temmuz’da İl Özel İdare Müdürlüğü Salonu’nda yapıldı. Olağan üstü yapılan kongrede hiçbir adayın çıkmaması üzerine yeşil-beyazlı eski yöneticilerle yola devam edilecek.

 

Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) mücadele edecek olan Kırşehirspor’un kongresinde başkan adayı çıkmayınca, mevcut yönetim kulübün kapanmaması için görev aldı. Başkanlığa getirilen Muzaffer Yılmaz, “Bu şartlarda BAL’da değil, Kırşehir Birinci Amatör Küme’de bile mücadele edecek güce sahip değiliz. Takımın kapanmasına razı olmadı ve maddi destek verilirse yola devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Maddi imkânsızlıklar yüzünden lige katılıp katılmayacağı dahi belli olmayan Kırşehirspor’un kongresinde yeni bir başkan adayı çıkmayınca, yeşil-beyazlı takımın mevcut yöneticileri kulübün kapanmaması için yeniden görev aldılar. Olağanüstü toplanan kongre sonucunda Başkanlığa Muzaffer Yılmaz getirilirken Muzaffer Atabay, Sefer Kılıç, Adnan Kurt, Hüseyin Akçakaya, Rüstem Sapmaz ve Adalet Durdu’dan oluşan yönetim kurulu listesi divana verildi.

 

Başkan Muzaffer Yılmaz, “Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Bölgesel Amatör Ligi’ne katılmamız için tanınan süre 21 Temmuz Pazartesi günü saat 17.30’da dolacak. O saate kadar 25 bin liralık teminat ile gerekli diğer belgeleri TFF’ye ulaştırmamız gerekiyor. Şu anda bunu sağlayabilsek bile, transferi yapmamız için 250 bin lira kaynağa ihtiyacımız var. Yaptığımız görüşmelerde bu kaynağı bulmamızın mümkün olmadığını gördük. Bu nedenle değil Bölgesel Amatör Lig, Kırşehir Birinci Amatör Futbol Ligi’nde bile mücadele edecek gücü kendimizde bulamıyoruz. Sadece kulüp kapanmasın diye yönetimde görev aldık. Hemen görevi teslim etmeye hazırız” dedi.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN