Kırşehirşehirliler Yeni Yıla Huzur İçinde Girdi

2 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
161 defa okundu.
Kırşehirşehirliler Yeni Yıla Huzur İçinde Girdi

2578

 

Kırşehir Genelinde Polis Tarafından Yapılan Uygulamalarda 17 İş Yeri Kontrol Edilirken 610 Kişi Sorgulandı

 

Kırşehir emniyet görevlilerinin yaptığı uygulamalarla yeni yıl öncesi ve sonrasında il merkezinde herhangi bir sorunla karşılaşılmadı.
Kırşehir genelinde polis tarafından yapılan uygulamalarda 17 iş yeri kontrol edilirken 610 kişi sorgulandı. GBT kontrolü yapılan kişilerde olumsuzluğa rastlanılmazken polis kalabalık otel ve eğlence mekanlarında incelemelerde bulundu.
Araması olan bir kişi yetkili kişilere teslim edilirken meydana gelen 2 farklı trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Saatler 00.00’da ise Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Emniyet Genel Müdürünün mesajları polislere okunarak görevlerinde başarılar dilendi. Kırşehir’de 2016 yılının son bebeği ise 23.35’te Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyaya geldi.
Kırşehir’de Mekke’nin fethi nedeni ile Cacabey Meydanında bir televizyon ve gazetenin sponsorluğunda şehitler yararına program düzenlendi. Düzenlenen programa Vali Necati Şentürk, AK Parti Milletvekili Mikail Arslan ve çok sayıda Kırşehirli katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On