Kırşehirlilerin güvenliği için üst geçitler tamamlandı

23 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
423 defa okundu.
Kırşehirlilerin güvenliği için üst geçitler tamamlandı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, üst geçitler hakkında bilgiler verdi.

Kırşehirlilerin güvenliği için üst geçitler tamamlandıKırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Vatandaşlarımızın kendi can güvenlikleri için üst geçitleri kullanmaları, kullanmayı alışkanlık haline getirmelerini istiyoruz.

Kırşehir Belediyesi yaya üst geçit projelerini yayaların daha güvenli şekilde yolun karşısına geçmeleri için tamamlayarak hizmete sundu.” dedi.

Yaya üst geçitlerinin hem fonksiyonel hem de güzel sanat çalışmaları olarak kullanıldığına değinen Başkan Bahçeci; “Yayaların ve taşıtların ulaşımını kolaylaştırıcı nitelikte olan yaya üst geçitleri şehrin görünümü için de önemlidir. Bu bağlamda biz de Belediye olarak Aşıkpaşa üst geçidi, Kındam Kavşağı üst geçiti ve Yeni Otogar Kavşağı (Meytaş Kavşağı) ‘nda üst geçitlerimizi tamamlayarak şehrimizin içinden geçen Ankara-Kayseri Yolu’nda meydana gelebilecek kazaları da önlenmiş olduk. Vatandaşlarımızın da kendi can güvenlikleri için üst geçitleri kullanmaları, kullanmayı alışkanlık haline getirmelerini istiyoruz. Çünkü biz vatandaşını düşünen bir Belediye anlayışıyla projelerimize başlıyor ve bitiriyoruz. Bu bölgelerde de kazaların muhtemel olması sebebiyle üst geçitlerimizi yaptık” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN